Картинки по запросу Ð²Ð°Ð½Ð½Ñ‹З плином часу ванна втрачає свій привабливий вигляд. Не приносить задоволення користування пожовклою шорсткою ванною. А щоб її замінити потрібно буде ламати стіни, а далі приводити до ладу ванну кімнату. Це дуже трудомісткий процес, який потребує значних фінансових затрат, які не кожна сім’я може собі дозволити. Уникнути цих проблем допоможе реставрація ванн.

Реставрація ванн Луцьк здійснюється зусиллями компанії «Нова ванна». Відтворення первинного стану поверхні старої ванни полягає у створенні нового покриття. Для створення нового шару використовується спеціальний рідкий акрил. Це нетоксичний матеріал, який в європейських країнах визнано екологічно чистим та безпечним для здоров’я людей. Акрил не має їдкого запаху, тому його можна використовувати у готелях та дитячих закладах. Після реставрації замовник отримує ефект нової ванни, що виблискує білосніжним глянцем.

Компанією «Нова ванна» надаються послуги по відновленню поверхонь ванн у Вінниці, тут ці послуги також популярні, як і в інших містах.

Серед способів, якими здійснюється реставрація ванн – найбільш популярним є спосіб «наливна ванна». Спосіб полягає у нанесенні на поверхню старої ванни тонкого шару рідкого акрилу. Акрил наливається зверху, й стікає до дна. В результаті поверхня ванни стає ідеально гладкою. В роботі спеціалісти компанії «Нова ванна» використовують якісний акрил німецької торгової марки Extra Light, докладніше. Сучасний акрил забезпечує формування поверхні, яка не відрізняється від поверхні, створеної в заводських умовах. Спосіб «наливна ванна» користується найбільшою популярністю у населення. Таке покриття прослужить 10 – 15 років, не втрачаючи первинної привабливості. Компанія якісно виконує реставраційні роботи по доступних цінах.