У кожного господаря повинна бути невелика домашня майстерня – якщо під рукою є хоча б мінімальний набір інструментів, можна вирішити ряд проблем, не вдаючись послуг фахівців. Наприклад, вдасться самостійно повісити полку, полагодити дверцята шафи і т.д.

Щоб не облаштовувати цілий куточок з інструментами, придбайте готовий комплект в спеціальному кейсі. У такому вигляді пристосування зберігати максимально зручно. Навіть у невеликій квартирі знайдеться місце для компактного валізи.

набір інструментів купити

Де замовити?

Набір інструментів у кейсі можна знайти в профільному магазині. Якщо немає часу на пошуки по місту вирушайте з Інтернет і оформляйте замовлення онлайн на сайті i-west.com.ua. Компанія I-West порадує:

  • різноманітністю асортименту;
  • помірними цінами;
  • зручними умовами оплати і доставки;
  • знижками і бонусами;
  • грамотно оформленими каталогами, які оптимізують пошук товару.

Тонкощі вибору

Велика кількість кейсів з інструментами може смутити. Як серед такої кількості пропозицій знайти оптимальну для себе? Є кілька критеріїв, на які слід спиратися при покупці набору інструментів для побутового користування. Але в першу чергу подумайте, з якими роботами доводиться стикатися найчастіше? Це допоможе зрозуміти, які саме пристосування будуть потрібні в першу чергу.

Чи варто замовляти комплект на всі випадки життя? Дуже багато так і купують кейси – вибирають той, в якому найбільше «начинки». Це не зовсім правильне рішення – зазвичай половина інструментів залишається незадіяною. При цьому, гроші за них були віддані і досить великі. Тому тим, хто хоче заощадити, краще замовляти не універсальна комплект, а більш спеціалізовані.

Отже, насамперед треба визначитися з типом набору. Універсальний комплект може включати близько сотні пристосувань. Він укомплектований так, щоб допомогти вирішити максимально широкий спектр проблем – від ремонту авто до лагодження сантехніки в будинку.

Не часто займаєтеся ремонтними роботами? Тоді підійде комплект на 40-60 інструментів. Такі набори є в асортименті Intertool.

Потрібен міні-комплект? Придивіться до пропозицій MasterTool та Stanley. Вони випускають набори, де всього 15 одиниць пристроїв. У Stanley це набір торцевих головок 1/4 з приводними і сполучними частинами

Оцінюйте не тільки комплектацію, але і якість виробів. Багато брендів випускають інструменти з антикорозійним покриттям. Сам кейс теж може бути зміцненим – наприклад, металевим. Є і більш бюджетні варіанти валіз із пластику.