Десь трапилася аварія, фермери зібрали рекордний урожай, українські спортсмени змогли завоювати кілька нагород на чемпіонаті світу. На всій планеті кожне миті трапляються різні події. Вони можуть бути радісними і сумними, сенсаційними і трагічними, але, тим не менш, багато хто з них дуже цікаві. Сьогодні телевізійні канали транслюють переважно політичні новини України і ток-шоу. А адже українському глядачеві хотілося б знати і інші події, які відбуваються в Україні та в усьому світі. Ось, наприклад, події розкажуть, яка і де сталася аварія і її результат. Можливо, саме знання таких новин, кому-то врятує життя, змусить уважніше ставитися до того, що відбувається навколо, бути обережним. На нашому сайті можна знайти найактуальніші новини, не тільки за тиждень або день, а навіть за годину. Щоб переглядати нотатки, потрібно просто зайти на портал і вибрати потрібну сторінку.

Які ж події відбулися найближчим часом?

Події останнього часу, що трапилися в Україні та на світовій арені:

Цей харківський перехрестя в народі вже вважається проклятим. Ще у всіх в пам'яті страшна аварія, де мажорка Зайцева забрала життя у нічого не підозрюють пішоходів. І ось нова аварія, в якій зіткнулися відразу три авто. Проклятий перехрестя знаходиться на перетині проспекту Незалежності та вулиці сумської. У цій аварії були задіяні такі авто: Мазда, Ланос і Хюндай.

Не стало успішного українського мультиплікатора Юрія Гриневича. Він був справжнім генієм, і багато років смішив всю країну. Його найвідоміші роботи: анімація «Маски-шоу», заставки для журналу «Каламбур» і «Джентльмен-шоу». Як стало відомо, серце талановитого мультиплікатора зупинилося 4 грудня. Гриневичу було тільки 46.

Голодні вовки нападають на жителів Тернопільської області. Скажений вовк напав на двох жителів Бучацького району. Спочатку був напад на жителя села Білявинці, якому 67 років, а потім на 46-річного жителя села Старі Петликівці. Перший потерпілий отримав від хижака набагато більше пошкоджень. Як повідомляють лікарі, зараз здоров'ю та життю постраждалих загрози немає.

На сайті можна знайти як зовсім свіжі новини, які опубліковані лічені хвилини назад, так і більш давні, що відбулися, наприклад, минулого тижня або в минулому місяці. Якщо хочете бути постійно в курсі свіженьких подій в Україні або світі, регулярно відвідуйте портал https://znaj.ua/ru. Щоб отримувати на свою пошту повідомлення, коли на порталі з'явиться свіжа публікація, рекомендується підписатися на розсилку.