Вибір якісного покрівельного матеріалу здається легким тільки з першого погляду. Але якщо розібратись, то для недосвідченого покупця абсолютно ніякої різниці не буде мати матеріал з товщиною в 0,4 мм та 0,5 мм. А все тому, що він не розуміє особливостей структури покриття та, як саме впливають ті чи інші його властивості на якість майбутньої експлуатації. Саме з цієї причини, важливо мати хоча б мінімальне уявлення про те, що являє собою металочерепиця. Якщо цей варіант покрівельного матеріалу ви вирішили придбати для облаштування даху власного будинку, для початку ознайомтесь с основною інформацією, котра стосується структури листів металевої черепиці, особливостей її експлуатації та вибору.

Корисними можуть бути для вас такі поради спеціалістів:

  • Обирайте металочерепицю з урахуванням архітектурних особливостей вашої будівлі. Дуже часто вони впливають на вибір форми профілю або відтінок матеріалу.
  • Порівнюйте характеристики продукції різних виробників, щоб мати можливість обрати найкращий з варіантів. Дуже часто матеріал, що має абсолютно однакові параметри, але виготовлений різними заводами, відрізняється великою різницею у вартості. Це пояснюється тим, що деякі виробники завдяки напрацьованій роками бездоганній репутації можуть собі дозволити підвищувати ціну на власну продукцію, адже можуть давати певні гарантії на виготовлений товар.
  • Враховуйте не тільки вимоги до технічних даних матеріалу, але й до його естетичних характеристик. Особливо це стосується кольору, типу текстури та форми хвилі або так званого профілю.
  • Оскільки дуже складно відрізнити продукцію з різними характеристиками одну від іншої, дуже зручно використовувати маркування. Майже вся продукція, яка вважається якісною, має певне маркування. Воно наноситься на внутрішню поверхню листів та містить в собі певну інформацію стосовно походження сировини (сталі в нашому випадку), товщини листів та інколи класу оцинкування.
  • Наявність офіційної гарантії від заводу-виробника – це зайвий доказ того, що перед вами скоріше за все високоякісний товар. Адже тільки впевнені в своїй продукції виробники готові брати на себе певні гарантійні зобов’язання. Практика свідчить, що продукція, яку супроводжує офіційна гарантійна документація, може бути дорожчою за аналогічний продукт без неї від іншого виробника.

Облаштування даху вашого будинку – це дійсно важливий і дуже відповідальний етап в усьому будівництві споруди. Саме тому не забувайте про важливість правильного вибору матеріалів для виконання робіт з монтажу даху. Враховуйте особливості вашого будинку, свої побажання та фінансові можливості, а також використовуйте шанс обирати серед великої кількості варіантів якісної продукції для будівництва дахів.

Дах – важлива конструкційна одиниця будівлі, тому для її будівництва слід використовувати матеріали надзвичайно високої якості. І не забувайте, яку велику роль відіграють досвід та професіоналізм бригаді будівельників, які будуть займатись монтажем вашого даху.

Джерело:https://skrovlya.kiev.ua/metalocherepucya/