Виконавчий директор Blockforce Capital в США Ерік Ервін заявив, що розглядає кріптовалюту як довгострокову можливість, а не як короткострокове вливання грошей, на думку багатьох скептиків.

В інтерв'ю Bloomberg TV на запитання ведучого експерт порівняв активи, засновані на блокчейне, з екосистемою венчурного капіталу і відповів, що інвестиції в криптовалюту повинні розглядатися з прицілом на 3 роки.

Дізнавайтесь свіжі біткоін новини на інтернет-порталі Cryptobit.media.

У коментарі на тему падіння крипторинка Ервін дав зрозуміти, що це було «здоровою» дією, оскільки сукупна вартість всіх криптовалют впала тільки до рівнів, що спостерігалися на початку-середині 2017 року — це не апокаліптичний крах, це точно. Керівник Blockforce також послався на переконання, що поточна ситуація відсіяла поганих гравців — залишаться лише «справжні люди», які прагнуть зміцнити інфраструктуру криптосферы.

Також Ервін додав, що кріптовалюти як новий клас активів, нагадують розвиток Інтернеті у 90-х роках і мають потенціал для швидкого росту, надаючи «хорошу можливість» для інвесторів, які можуть правильно розігрувати свої «карти» на крипторинку.

У висновку глава американського відділення Blockforce Capital висловив думку про біткоіни-ETF, який ніяк не можуть прийняти регулятори і SEC. Він відповів, що очікує прийняття кріптообеспеченного інструменту, проте апеляція від VanEck і SolidX найближчим часом прийнята не буде.

Кінець 2019 року, за заявою експертів, стане часом, коли біткоіни перевищить максимальні позначки за вартістю. Також вони кажуть, що в даний момент курс головної кріптовалюти ще може опуститися, адже «більшість очікували технічне дно биткоина на позначці в $ 4 000», і варто очікувати більшого падіння. В ході інтерв'ю експерти закликали зробити акцент на негативну ситуацію з майнерами, які стали повально відключати обладнання через падіння ринку.