Кожен з нас хоч раз у житті вибирав конструктор для дитини. Адже хто ж не чув про користь таких іграшок? Серед кольорового різноманіття на полицях магазинів розбігаються очі. Як же вибрати справді корисну забавку для малюка? Рука сама тягнеться до таких гладеньких та кольорових іграшок, особливо якщо вони від відомого виробника, та не все так просто.

Набори з кольорових елементів з простими з'єднаннями, які дозволяють кріпити елементи лише одним способом, насправді обмежують фантазію малюка чітко визначеним набором рухів та ігрових форм, які він може скласти.

На щастя, нам не потрібно витрачати час в магазинах, щоб порівняти іграшки та визначитись з покупкою. В інтернет-магазині Toys4brain.com.ua чудовий вибір розвиваючих конструкторів, серед яких обов'язково знайдеться той, який сподобається вам і вашому малюку.

Кубики - найкращі конструктори для наймолодших

Для дітей молодшого віку найбільшу користь несуть набори з кубиків. Такі, на перший погляд, прості іграшки, допоможуть малюку розвивати моторику, просторову уяву та даватимуть поштовх для фантазії. Адже з таких елементарних деталей дитина може складати необмежену кількість різних форм предметів та споруд.

Набори з кубиків, на яких позначено букви, стануть в нагоді батькам для навчання малюків абетки. Такий конструктор допоможе дитині вчитися читати в ігровій формі. Таким  чином, процес навчання у малюка буде асоціюватися з грою та розвагами, що сприятиме кращому засвоєнню нових знань.

Збірні моделі для навчання та конструювання

Для малюків, що підросли, будуть цікавими та надзвичайно корисними конструктори для складання збірних моделей. Такі набори можуть бути виготовлені з різних матеріалів:

  • металеві набори, які складаються з металевих продовгуватих деталей, що кріпляться за допомогою болтів, шайб та гайок;

  • пластикові конструктори, елементи яких можуть мати універсальні защіпки та кріплення;

  • набори з дерев'яних деталей, що можуть кріпитись за допомогою пазів, клею чи інших з'єднань.

Конструктор для збирання моделі можна підібрати за своїм смаком. Це може бути конструкція відомої архітектурної споруди, модель корабля, літака чи автомобіля, історично достовірна будівля. Збирання такого конструктора буде не лише цікавою розвагою, я й стане помічником у вивченні історії, техніки чи географії.

Універсальні конструктори для розвитку технічної думки

Набори для конструювання, що складаються з однотипних елементів однакового розміру і форми, з'явилися порівняно недавно. Такі універсальні конструктори переважно виготовлені з пластику. А деталі такого набору можуть кріпитися різними сторонами та під різними кутами.

Зазвичай, до комплекту такої забавки входить інструкція з поясненнями, як побудувати кілька різних іграшок з одних і тих самих елементів. Зрозумівши основні технічні принципи складання, дитина неодмінно захоче поекспериментувати та почне вигадувати свої неймовірні будівлі, предмети та механізми!

Такі конструктори стануть відмінними вчителями-провідниками в світ елементарної механіки, фізики та інженерії.