Народження дитини в сім’ї - це завжди велике свято, особливо якщо на світ з’являється маленька принцеса. Перед друзями та родичами виникає логічне запитання: що дарувати такій маленькій дівчинці, тим більш у такий особливий день?

Звісно, ніхто не скасовує практичних подарунків: одяг, іграшки, дитячі люльки, коляски, кроватки та все інше. Та чи буде це подарунком на все життя, який дитина буде пам’ятати потім?

Ювелірні прикраси – це вироби, які не псуються, не виходять із ладу, не знецінюються, а отже вони завжди будуть поруч і нагадуватимуть про близьких людей.

Топ-3 прикраси, які дарують дівчаткам:

  • ланцюжок;
  • підвіска;
  • сережки.

Як обрати ланцюжок для дівчинки?

По-перше, треба визначитись з матеріалом:

  • срібло – економічний, але не менш вагомий подарунок;
  • біле та жовте золото – матеріал, який ніколи не знеціниться.

Після цього, треба визначитись з довжиною ланцюжка. Не варто брати прикрасу короткої довжини, краще обрати середній варіант. Ланцюжок довжиною 30-40 см буде ідеальним варіантом, оскільки батьки зможуть вдягати його на дівчинку на свята і завдавати незручностей він не буде. А коли дівчина виросте, вона зможе носити цю прикрасу.

Увагу треба звернути на якість ювелірного виробу:

  1. Всі ланки мають бути однаково поєднані між собою. Найбільш практичним рахуються якірне, панцирне та бісмарк-плетіння.
  2. Застібка має бути зручною та надійною, щоб дитина не змогла сама розстібнути ланцюжок. Кращий варіант – карабінна застібка.

Якщо прикраса виглядає масивною, але дуже легка, це означає, що всередині вона порожня. Тобто при навантаженні вона може або порватись або протертись. Придбання таких виробів краще уникати, оскільки вони недовговічні.

Обрати ювелірний ланцюжок можна на сайті Київського ювелірного заводу. Доступні ціни, якісні товари та зручні умови доставки приємно вразять кожного покупця.

Оригінальні ідеї підвісок для маленької принцеси

Якщо підвіска буде окремим подарунком від ланцюжка, до уваги слід брати якість його плетіння. У випадках, коли ланцюжок легкий та тонкий, під вагою підвіски він може порватись або протертись, тож треба обирати прикрасу легку.

На ланцюжок з якісним плетінням можна надівати будь-яку підвіску.

Можна подарувати підвіску з ім’ям дівчинки або із знаком зодіаку. Хрещена мати зазвичай дарує хрестик. Гарно на дівчинці будуть виглядати ніжні об’єкти, наприклад янголятко, маленьке серце, сліди долонь або ніг.

Найголовніше при виборі підвіски – щоб вона не була завеликою, не виглядала на дитині масивно та не викликала незручностей при надіванні.

Сережки – які обрати?

Для маленьких дівчаток слід обирати легкі сережки. Це можуть бути ґудзики з камінцями або приємними об’єктами: янголята, квіточки, зірочки, звірята. Не слід брати важкі прикраси, оскільки дівчинці вони будуть завдавати незручностей своєю вагою.

Щоб випадково прикраса не загубилась, застібка має надійно фіксуватись:

  • ґудзик (або пусет);
  • англійська застібка.