Варіанти подарунків

Що тільки не роблять хлопчики, щоб отримати подарунок. Вони намагаються поводитися краще, слухатися дорослих, домагатися визнання вихователів і вчителів. Тому для батьків питання, що подарувати хлопчикові на День Народження, завжди важливий.

Щоб не витрачати дорогоцінні хвилини на пошук торгового центру, не їздити по місту і не стояти в пробках в годину пік, перегляньте каталог інтернет-магазина Toyexpress. На його сторінках ви знайдете безліч цікавих пропозицій за доступною ціною.

Що потрібно імениннику від народження до 3 рочків

У перші роки життя малюка toyexpress.com.ua/for-boy іграшки для хлопчиків потрібно вибирати прості, безпечні і яскраві. Серед них:

  • музичні каруселі, з’ємні жорсткі диски;

  • набори для пісочниці, водних процедур;

  • м'які іграшки у вигляді тварин, героїв улюблених мультфільмів;

  • дерев'яні та пластмасові кубики, пазли з великими деталями;

  • брязкальця й ​​пірамідки.

Оскільки дитина пізнає світ, він мацає навколишні предмети, пробує їх на смак, з цікавістю оглядає простір.

Подарунки для хлопчиків від 3 до 5 рочків

Якщо ви ще не купили дитині велосипед, потрібно негайно надолужити згаяне. У цьому віці подарунки на День Народження для хлопчиків стають засобом індивідуальної гри і можливістю цікаво провести час з однолітками.

В якості презенту може виступити яскравий і оригінальний електромобіль або самокат. Перших розбитих колін все одно не уникнути, а задоволення така покупка принесе багато. Цікавими виявляться радіокеровані моделі авто, вертольотів, танків і катерів. Пізнавати абетку та інші ази науки краще з навчальними комплексами для дошкільнят.

Подарунки для хлопчиків від 5 років

Стаючи дорослішими, хлопчик починає порівнювати себе з батьком, намагається наслідувати його, бути схожим на справжніх чоловіків. У цьому віці легко визначитися з тим, що можна подарувати хлопцеві, викликавши його інтерес до презенту. Такими подарунками стають:

  • конструктори з дерева, металу, пластмаси;

  • прості моделі популярних марок машин, радіокеровані репліки;

  • набори для творчості з ліпленням замків, ловом риби, вирощуванням різнокольорових кристалів, виготовленням гравюр, випалюванням по дереву;

  • заводні й інерційні вироби у вигляді гаражних комплексів, катерів, паркінгів та інших атрибутів дорослого життя.

Не забувайте, що можна подарувати хлопцеві на День Народження книги – захоплюючі історії про піратів, лицарів і королів. Тематика може бути різною: від пізнавальних текстів про навколишній світ, флору і фауну до історичних пригод.