Сьогодні штучною травою нікого не здивуєш, адже таке зелене покриття використовують у різних сферах, її можна побачити на газонах у дитячих садках, на футбольному полі, тенісному корті, а ще з неї часто роблять топіарні фігури. У нашій статті ми хочемо вам повідати ще три цікавих ідеї використання такого покриття.

Будинок в зеленій рослинності протягом всього року? Це реально!

За допомогою штучної трави можна оформити весь або частину фасаду будівлі. Це прекрасна ідея підійде для оздоблення фасаду будинку на дачі або навіть для будівлі у місті, особливо вона стане у пригоді коли стіна будинку потребує оновлення або коли потрібно створити оригінальний екстер’єр. Наприклад, у місті таке оформлення фасаду зеленою рослинністю буде цікавим варіантом для магазину еко-продуктів, одягу або офісу будь-якої фірми і не тільки. Вертикальне оформлення зовнішньої стіни будинку треба довірити майстрам, для того щоб вони зробили якісний монтаж зеленої трави, а саме щоб вона не з’їхала з поверхні будинку та щільно прилягала до стіни.

Балкон з зеленим газоном

Дуже часто при ремонті багато хто задумується чим покривати підлогу на балконі, тим паче, що іноді ця частина квартини не є заскленою. У пригоді стане саме штучна трава, адже вона прекрасно підійде для відкритого та закритого балкону, бо її успішно використовують для оформлення екстер’єрів та інтер’єрів, оскільки вона прекрасно переносить перепади температури і вологу. Тільки уявіть, що виходячи на балкон ви будете опинятися в оазисі зеленої природи, адже штучна зелена трава має не тільки гарний вигляд, сьогодні її виготовляють із різних матеріалів і вона є приємна на дотик – м’яка. Так вибравши зелений газон для оформлення підлоги на балконі ви створите у своїй квартирі куточок літа.

Зелені стіни

Як ми вже казали, штучну траву можна успішно використовувати в інтер’єрі, тому пропонуємо вашій увазі цікавий варіант оформлення стін за допомогою такого покриття. Оздобити стіни травою можна в:

  • квартирі;
  • магазині;
  • офісі;
  • дитячій кімнаті в розважальному центрі;
  • дитячих садках;
  • фотозоні.

Наприклад, в квартирі за допомогою неї можна зонувати простір, а в офісі створити куток для відпочинку персоналу, а в дитячий кімнаті вона може стати прекрасним рішенням для додання яскравого елементу.

А на яке нестандартне оформлення з використанням зеленого газону зважилися б ви? Якщо ви вже маєте відповідь, то не забудьте вибрати якісну штучну траву, а її можна знайти за цим посиланням: https://floors.com.ua/iskusstvennaya_trava.