Способи лікування наркоманії та алкоголізму

«Всеукраїнський інститут залежності» багато років займається лікуванням наркоманії та алкоголізму. Дане спеціалізована установа має великий досвід і цілий ряд ефективних методик, призначених для того, щоб допомогти пацієнтам подолати згубну залежність та повернутися до здорового, повноцінного життя.

Лікування наркоманії та алкоголізму - від простого до складного

Як проходить лікування наркоманії?

Лікування наркотичної залежності - складний процес, що вимагає фізіологічного і психічного відновлення. Починається все з детоксикації. Очищуючі крапельниці, підбираються лікарями за індивідуальною схемою, дозволяють вивести з організму токсини, залишки хімічних допінгів і продуктів метаболізму, зняти болісну ломку та купірувати фізичну залежність.

Після стабілізації фізичного стану з пацієнтом розмовляють наркологи та психологи, підбираючи факти, аргументи, докази, що дозволяють поглянути з боку на ситуацію, що склалася, усвідомити глибину проблеми, прогнозовані наслідки. Як правило, цього буває достатньо для того, щоб людина визнала свою залежність і дала згоду на подальшу реабілітацію. У такому випадку можливе перевезення пацієнта в клініку.

Телефон безкоштовної консультації

+38 (099) 508-08-88

Лікарі проводять діагностику пацієнта, на підставі якої потім складають для нього терапевтичний курс. Спочатку із залежним психологи працюють індивідуально. Це необхідно для формування правильних мотивацій, затвердження в них, підбору ефективних для конкретного клінічного випадку психотерапевтичних методик.

Через якийсь час до програми реабілітації додаються колективні заняття в групах взаємодопомоги, творчістю (арт-терапія), проведення сеансів сімейного системного психоаналізу. Поступово людина вчиться боротися зі своєю залежністю, жити, ставити цілі та досягати їх, вирішувати виникаючі проблеми, не вдаючись до наркотиків.

Стадія соціальної адаптації дозволяє знайти корисні знання та навички, відновити здатність до міжособистісного спілкування та втрачені якості особистості, а також підготуватися до виходу в соціум.

Про зцілення алкоголізму

Лікування алкоголізму багато в чому схоже з програмою, спрямованою на боротьбу з наркотичною залежністю. Пацієнт також проходить певні етапи:

 • детоксикацію;

 • діагностику;

 • психологічну реабілітацію;

 • соціальну адаптацію.

Для лікування алкогольної залежності, особливо на ранніх етапах, застосовуються такі методи, як кодування, навіювання, гіпноз, медикаментозна підшивка. Також нарколога можна запросити додому для виведення пацієнта із стану запою, зняття похмільного синдрому, проведення примусових заходів медичного характеру (метод інтервенції), усунення білої гарячки. Сам же реабілітаційний курс, як і при наркотичній залежності, проводиться у стаціонарних умовах.

Переваги приватного спеціалізованого центру

«Всеукраїнський інститут залежності» є приватною наркологічною клінікою, яка характеризується наявністю наступних важливих переваг:

 1. Абсолютна анонімність та відсутність взяття на облік.

 2. Комфортні умови проживання, що нагадують котедж, санаторій, але не лікарню.

 3. Демократична, доступна цінова політика.

 4. Зручний цілодобовий графік роботи.

 5. Тільки індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

 6. Поєднання медикаментозних і психологічних методів лікування алкогольної та наркотичної залежності.

 7. Можливість проведення примусових заходів медичного характеру.

 8. Цілодобовий виклик нарколога додому.

 9. Безкоштовне консультування.

Просто зателефонуйте в центр, у будь-який зручний час, для отримання додаткової інформації або замовлення послуг або заповніть форму зворотного зв'язку на сайті клініки https://narkologicheskiy-centr.com/ua/, після чого її співробітники зв'яжуться з вами в найкоротші терміни.