Методи лікування наркоманії та алкоголізму в центрі «ADOMED»

Наркоманія і алкоголізм - це важкі захворювання, схильні до рецидивів, що вимагають ефективного професійного лікування. Кваліфіковану допомогу пацієнтам із акцентом на психологічну реабілітацію пропонує Європейський інститут залежностей «ADOMED»!

Методи лікування наркоманії та алкоголізму

Методи лікування патологічних залежностей

Ефективне лікування наркоманії та алкоголізму обов'язково має бути комплексним, систематичним і поетапним. Починається терапія з надання пацієнтам медичної допомоги. При необхідності, використовуючи індивідуально підібрані лікарські препарати, фахівці виводять хворого із запою, купируют симптоми, характерні для стану ломки, передозування, важкого отруєння.

Далі слід стадія детоксикації. Сорбенти, які очищають крапельниці, дієта, імуномодулятори - допомагають очистити організм хворого від шлаків, токсичних речовин, залишків наркотику або етилового спирту. Таким чином, купірується фізична залежність, знімається абстиненція, стабілізується самопочуття і психоемоційний стан хворого.

Однак найскладнішим завданням, що вимагає найбільших зусиль і кількості часу, є усунення психологічної залежності від штучних допінгів. Цьому сприяє комплексна психологічна реабілітація, заснована на принципах програми «12 кроків», доповнена наступними ефективними методиками:

 • арт-терапія;

 • когнітивно-поведінкова терапія;

 • індивідуальні консультації;

 • працетерапія;

 • сімейний системний психоаналіз;

 • Гештальт-терапія.

Такий комплексний підхід до психологічної реабілітації дозволяє позбавити людину від тяги до алкоголю і наркотиків, відновити його особистість, сформувати правильні мотивації та принципово нову систему життєвих цінностей.

Закріплює результати лікування ресоціалізація, що дозволяє запобігти рецидив і полегшити процес адаптації колишнього залежної людини в суспільстві. Терапевтичне супровід, крім психологічної підтримки, передбачає надання допомоги в отриманні освіти, пошуку житла, працевлаштуванні та вирішенні інших нагальних проблем.

Про переваги центру

На тлі наркодиспансерів та інших лікувальних установ подібного профілю приватна клініка «ADOMED» має наступні переваги:

 1. Комфортні умови проживання.

 2. Абсолютна анонімність та відсутність взяття на облік.

 3. Команда кваліфікованих фахівців.

 4. Наявність у штаті наркологів, психологів, психіатрів, терапевтів, гематологів, кардіологів і хірургів.

 5. Лікування супутніх захворювань і ускладнень патологічних залежностей.

 6. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

 7. Застосування самих передових терапевтичних методів.

 8. Надання допомоги ближньому оточенню реабілітантів.

 9. Можливість виклику фахівців на будинок для надання послуг в домашніх умовах.

 10. Доступні, демократичні ціни.

Більш детальну інформацію про методи лікування алкоголізму і наркоманії можна отримати на офіційному сайті клініки https://adomed.org/.