Ще зовсім недавно браслети вважалися виключно жіночим прикрасою, але все змінюється, і тепер чоловіки з повним правом носять цей модний аксесуар. Браслет підкреслює яскраву індивідуальність свого власника, його статус у суспільстві, знання сучасних модних тенденцій. Як правило, носять браслети студенти, бізнесмени - молоді люди, які хочуть виділитися в суспільстві. Останнім часом звернули увагу на браслети і чоловіки старшого віку, які прагнуть виглядати стильно і розкуто.

Оригінальні чоловічі браслети сьогодні є на прилавках бутиків і в великих ювелірних магазинах. Однак набагато простіше вибрати і купити якісну модель, не виходячи з дому, в інтернет-магазині «Злато». У каталозі представлені моделі відомих брендів відмінної якості. Асортимент виробів великий і різноманітний. Кожен варіант відображений на фото, супроводжується ціною і описом. Щоб зробити остаточний вибір, досить задати потрібні параметри пошуку, порівняти кілька моделей, а потім зробити замовлення. Якщо виникнуть труднощі з вибором, кваліфікований менеджер завжди на зв'язку.

чоловічі браслети та шарми

Як вибрати відповідний чоловічий браслет в подарунок?

Перш, ніж купити цей стильний аксесуар, потрібно побільше дізнатися про чоловіка. Його смаки, уподобання, стиль одягу. Від цього буде залежати матеріал виробу, його форма, розмір і відповідна ціна.

  1. Для молоді більше підійдуть недорогі моделі зі шкіри та каучуку, з цікавим плетінням і вставками з дорогоцінних металів. В якості оберега купують також браслет з червоної нитки зі вставкою зі срібла з тисненням. Така штучка буде служити захистом від лихого ока, принесе удачу і благополуччя своєму власникові.
  2. Чоловіки старшого віку віддають перевагу більш дорогі та статусні моделі. Серед них виділяються вироби з комбінованих матеріалів. Прекрасно поєднується біле і жовте золото, відмінно виглядають вставки з діамантів та інших дорогоцінних каменів. Дизайнерські моделі з оригінальним плетінням, або з цікавою засувкою ненав'язливо привернуть увагу сторонніх.
  3. Любителі екстравагантних браслетів напевно зупинять свою увагу на стильному браслеті з ланок у вигляді черепів. Така модель змушує задуматися про швидкоплинність життя, навчить цінувати кожну мить. Користуються популярністю у чоловіків і моделі з чорнінням золота або срібла.

чоловічий браслет в подарунок

Придбати стильний чоловічий браслет нескладно, якщо добре знаєш характер майбутнього власника. Коли є сумніви, краще не ризикувати, а купити якісний золотий браслет, який підійде і до класичного костюма і до неофіційної одязі. В інтернет-магазині «Zlato» вас вислухають і підкажуть найкращий варіант.