Компанія Колумб Трейд здійснює продаж машин з США під ключ, гарантуючи високу якість сервісу, що  виділяє її серед інших компаній на ринку. Менеджери компанії працюють професійно, а під час торгів за лот у режимі онлайн, вони намагаються максимально знизити ціну, щоб клієнт не переплачував.

Купити Міні Купер з США тепер не проблема, і Колумб Трейд із радістю допоможе здійснити цю мрію, попередньо перевіривши технічний стан транспортного засобу. Митне очищення, замовлення запчастин, сертифікація, ремонтні роботи і постановка на облік також ляже на плечі Колумб Трейд.

Покупка авто з США від компанії Колумб Трейд включає такі послуги:

  • Страхування вантажу.

  • Схема роботи максимально прозора: супровід покупки у відеоформаті, повний доступ на кожному етапі угоди, цілодобова підтримка.

  • Економія грошей клієнта, пошук самих вигідних пропозицій за ціною.

  • Допомога, якщо виникають нестандартні ситуації.

  • Документальний супровід угоди на кожному етапі.

Які особливості має Міні Купер?

Компактний і доступний за ціною британський  автомобіль протягом минулого століття був показником нижчого класу. Але, як тільки німецький концерн BMW, відомий випуском преміальних автомобілів спортивної спрямованості, дістав права на цю марку, усе змінилося. Незважаючи на те, що Mini – це окремий виробник, у всіх моделях відчувається вплив материнського концерну.

MINI Cooper Coupe – одна з основних моделей нової епохи бренда. Вона створена на базі хетчбека, повторює загальні лінії дизайну у передній частині, а от характер і форма задньої частини суттєво відрізняється. Машинка невеликого розміру, у ній буде комфортно двом людям, а от багажник у неї більший по розміру, ніж у хетчбека. Міні Купер має досить специфічний дизайн: задня частина підійнята, що характерно БМВ, що створює контракт із її передньою частиною.

Технічні характеристики моделі

Турбовані та безнаддувні двигуни Cooper Coupe мають об'єм 1,6 літра. Безнаддувні двигуни з максимальною потужністю 124 л.с., а обертаючий момент становить 160 НМ, турбовані (з буквою S у назві) мають потужність 184 л.с. і обертаючий момент 220 Нм. Авто дуже легке, адже його вага не більше 1 тони, може розганяти до 100 км/г за 9 секунд (безнаддувні) і 7 секунд (турбовані).

Витрата палива при змішаному циклі становить всього 6 л на 100 км, що досягається за рахунок вивіреній аеродинаміці, невеликій вазі і невеликому об'єму двигуна.

У всіх моделей Міні Купер привід на передні колеса, і MINI Cooper Coupe не є виключенням.

Чекаємо Вас за адресами:

м. Київ, вул. Костянтинівська буд. 71. - +380 68 6297070

м. Дніпро, Мечникова 10Б, 7 поверх, офіс 702. - +380 96 4537070

м. Харків, Полтавський Шлях 32, окремий вхід з вулиці. - +380 98 0880885