Дизайн інтер'єру дуже чутливий до впливу модних трендів, як і все, що стосується краси і естетики. І якщо ви хочете, щоб ваш офіс, магазин, кафе або ресторан виглядали сучасно, варто обов'язково придивлятися до останніх тенденцій. Деякі з них є досить практичними, універсальними та такими, що будуть багато років актуальними – саме їх і варто впроваджувати в інтер'єрі. Ну а бізнесменам, які тільки планують замовити дизайн-проект приміщення, ця інформація допоможе скласти технічне завдання зі свіжими і гостроактуальними вимогами.

Пудрові тони

Пудрові відтінки в трендах вже кілька років, змінюється лише основний фаворит. Але, якщо раніше в таких кольорах можна було уявити хіба що дитячу або спальню дівчини, то сьогодні їх рекомендують виносити і за межі домашньої обстановки. Актуальні поєднання та рішення вам допоможуть знайти професіонали студії дизайну https://partner-design.com.ua/ua/.

Такі відтінки будуть основою для приміщення практично будь-якої тематики – від модного магазину до креативного офісу. Не забувайте, що пудровий – це не тільки світло-рожевий, але також ніжні пастельні відтінки:

  • жовтого;
  • блакитного;
  • салатового;
  • бузкового;
  • бежевого.

Візьміть пастельний відтінок за основу, а потрібний характер надайте акцентами з темних або яскравих деталей. До того ж, світлі тони візуально розширюють простір, що практично завжди на руку.

дизайн ресторана

Натуральне дерево

А це практично класика, яку дизайнери постійно використовують в нових та традиційних варіаціях. Сьогодні модно використовувати дерев'яні меблі для інтер'єрів еко-стилю та інших напрямків, а також застосовувати його як основний матеріал для оздоблення стін, підлоги і навіть стелі. Особливо актуально виглядають шпоновані панелі, меблі з цільного масиву деревини, слеби.

дизайн ресторана

Метал

Ще з пікового періоду популярності лофтів дизайнерів не покидає натхнення на використання металу в інтер'єрі. Це можуть бути як декоративні інсталяції, так і основні деталі:

  • ніжки столів і стільців;
  • каркаси світильників;
  • основи стелажів;
  • металеві панелі.

Стильно виглядає поєднання чорного металу зі світлим деревом. Блиск латуні відмінно прикрасить обстановку розкішного ресторану, при цьому він виглядає не так претензійно, як золото.

дизайн ресторана

Акцент на підлогу

Оригінально виглядає приміщення, в якому основний акцент припадає на підлогове покриття. Наприклад, плитку, вибудувану яскравим візерунком, або паркетну дошку контрастних кольорів. Таку фішку використовують в інтер'єрах ресторанів, кафе, магазинів.

Якщо ж говорити про приміщеннях з більш серйозним характером, то акцент можна зробити не на кольорі, а на якості матеріалу. Наприклад, офіс з мінімалістською обстановкою чудово доповнить дорога мармурова підлога.

Яскрава стіна

Зробіть яскраву стіну або стелю, це запам'ятовується, виглядає незвично і обов'язково виділить вас на тлі одноманітних приміщень. Стелі виділяють акцентним кольором, покривають візерунками, тематичними написами. Проте з цим трендом варто грати дуже акуратно, оскільки стеля – найпомітніша частина кімнати, і неправильно підібраний колір або візерунок здатні сильно спотворити пропорції простору, пригнічувати присутніх. Якщо ви хочете зробити стильний акцент саме на стіні, варто запросити на допомогу професіоналів.

Тактильність

Сьогодні в моді не просто красиве облаштування, а інтер'єри, в яких приємно знаходиться, де до меблів хочеться торкатися, по підлозі – майже ходити босоніж. Навіть комерційним приміщенням не завадить дещиця затишку, а якщо мова йде про ресторан, то тут і говорити нема про що. Вибирайте меблі з м'якими тканинними обшивками. У тенденцію вписуються офісні крісла та дивани з м'якої шкіри, замші. В обробці нехай переважають натуральні матеріали або такі, що їх імітують.