Японська кухня швидко полюбилася українцям. Особливою популярністю користуються суші і роли. Закуска привертає цікавим поєднанням компонентів, поживністю і корисністю. Звичайно, багато що залежить від її приготування. Важливо замовляти суші і роли в перевірених закладах, які дотримуються технології приготування і використовують тільки свіжі продукти.

Переваги суші та ролів від кухарів «Цунамі»

На сайті https://tsunami.if.ua/ можна ознайомитися з меню закладу. Усі позиції супроводжуються фотографіями і докладним описом. Це дозволяє не експериментувати наосліп, а зробити зважений вибір.

Співробітники компанії «Цунамі» дотримуються правил, сформульовані японськими кухарями:

  • використання кращих компонентів;
  • мінімальна обробка продуктів;
  • помірна температура страв;
  • естетичність закусок.

Готують в «Цунамі» традиційні і адаптовані під харчову культуру європейців рецепти. Серед великої кількості позицій, представлених на сайті, кожен може легко підібрати закуски до смаку.

Суші або роли?

Суші – традиційна японська їжа. Вони являють собою брусок з дрібного круглого рису, накритий зверху рибою. Допускається використовувати морепродукти (наприклад, тигрову креветку). Зустрічаються вегетаріанські суші з авокадо.

Роли відрізняються технологією приготування. Вони скручуються. У класичному варіанті начинка (морепродукти, овочі, риба, омлет) знаходиться всередині. Вона загортається в рис. Зовнішнім шаром виступає однорідний і щільний лист норі. У більш пізньої адаптації рецепта ролів, водорість знаходиться, навпаки всередині. Зверху закуска може покриватися кунжутом, червоною ікрою.

Роли більш звичні європейцям. Сучасні рецепти різноманітні, в закусках може використовуватися велика кількість компонентів (в класичних суші їх всього 2-3). Особливою популярністю в українців, згідно з опитуваннями, користуються роли «Філадельфія» і «Каліфорнія».

Закуска може подаватися не тільки холодною. Зростає популярність ролів темпура. Роли покриваються кляром і обсмажуються у фритюрі. Закуску потрібно їсти теплою. Вона виходить досить поживною. Термічна обробка дозволяє по-іншому розкрити смак компонентів.

Ще один популярний варіант – спайсі-роли. Вони просочуються гострим соусом. У класичному рецепті він готується з «кимчи», «кюпі». Сучасні соуси нерідко включають васабі, сік лимона, червоний перець, чилі.