Картинки по запросу 5 причин, чому слід тримати смартфон у чохлі

Придбання бамперу чи чохлу для телефону на даний момент не модна проблема, і це, звичайно, не зайві витрати. Сучасні корпуси телефонів насамперед призначені для захисту телефону від наслідків падіння або ударів. Тому, якщо Ви шукаєте де, наприклад, купить чехол на Samsung S10e, то зробіть це якомога швидше. Чому варто зберігати телефон у чохлі? Ось кілька причин:

1. Сучасні телефони тонкі та легкі         .

Сучасні телефони вже не такі довговічні та незнищенні, як ті, що були кілька років тому (ви пам’ятаєте незнищенну Nokia 3310?). Все завдяки прагненню до інноваційного дизайну. Виробники перевершують один одного в розробці тонших і легших телефонів. Ця гонка виробників за дизайнерським виглядом, очевидно, впливає на довговічність та міцність окремих компонентів. Більш тонкий телефон - це тонше скло дисплея. З цієї причини користувачі смартфонів все частіше вирішують придбати чохол або застосувати загартоване скло до свого телефону.

2. Ваш телефон застрахований?

Хоча ця страховка є все більш популярною формою безпеки для вашого телефону, вона все ще не є стандартом. Звичайно, більшість із вас навіть не думали про такий варіант. З простої причини - це додаткові щомісячні витрати.

3. Телефон чутливий до подряпин.      

Звичайно, телефони не є мильними бульбашками, вони не лопаються при дотику до твердої поверхні. Більшість з них виготовлені з міцного металу або пластику, та мають загартоване скло. Але варто пам’ятати, що навіть такі смартфони проводять багато часу в сумочці або кишені, де вони можуть подряпатися (наприклад, від ключів або інших предметів). Чохол усуває цю загрозу.

4. Бампер захистить критичні частини телефону.      

Хороші чохли для телефонів розроблені таким чином, щоб захистити найважливіші його елементи. І звичайно, до них відносяться дисплей і корпус. Тільки від вас залежить, який тип захисту ви оберете: чи буде це комплексний захист (тоді ви виберете чохол типу книжки) або лише бампер. А може, ви вирішили захистити сам дисплей і придбати загартоване скло?

5. Телефон з вами скрізь.

Буквально скрізь. Навіть у місцях, де теоретично телефон не потрібен (у ліжку, ванній кімнаті, розважальному центрі). Навіть якщо ви не особливо незграбна людина, велика ймовірність, що смартфон, який проводить з вами цілодобово рано чи пізно, стане жертвою цих "дивних місць". Важливо захистити його від наслідків нещасного випадку.