Більшість людей мало приділяє уваги своєму здоров'ю. На прийом до лікаря прийнято приходити при наявності явних симптомів хвороби. Таке халатне ставлення може призвести до розвитку серйозних захворювань, хронічних недуг. Лікувати будь-яку хворобу простіше і дешевше на ранній стадії її прояви. Тому рекомендується регулярно проводити обстеження організму. Наприклад, раз в 1-3 року здавати лабораторні аналізи. Вони досить інформативні. Важливо знайти надійну лабораторію з перевіреним обладнанням. Багато лікарів державних і приватних клінік рекомендують «Сінево». Перевірити репутацію лабораторії нескладно. В Інтернеті можна знайти на сінево відгуки. До того ж компанія виділила під них місце на своєму офіційному сайті. Це вказує на високий рівень сервісу і прагнення до вдосконалення – лабораторія намагається підтримувати зворотний зв'язок з клієнтами, щоб дізнаватися про всі скарги і пропозиції.

Наскільки можна довіряти відгукам в Інтернеті?

Занадто велика кількість позитивних коментарів і високих оцінок – привід насторожитися. Особливо, якщо вони однотипні і не докладні. Справжні відгуки, які залишають клієнти, стосуються певних аспектів.

Відсутність негативних коментарів може вказувати на те, що компанія займається їх видаленням. Така реакція на критику в корені неправильна. В ідеалі відповідальний за зворотній зв'язок співробітник підприємства повинен приймати скарги, відповідати незадоволеним і шукати шляхи вирішення виниклої проблеми.

Велика кількість поганих оцінок – тривожний знак. Однак необхідно вивчити суть претензій. Можливо, всі негативні коментарі пов'язані з довгим очікуванням результатів, а ви здаєте планові аналізи і не поспішайте. До того ж більш тривалий термін, ніж в інших лабораторіях може бути пов'язаний з високою завантаженістю або більш ретельною перевіркою – а це зовсім непогано.

Чому «Сінево» користується популярністю?

Лабораторія підтримує зворотний зв'язок з клієнтами, публікує всі відгуки на сайті і відповідає на негативні коментарі. Все це говорить про прозорість її роботи і відповідальний підхід. До того ж, як стверджується в коментарях, центр «Сінево» добре оснащений. Сучасне обладнання дозволяє швидко проводити лабораторні тести. У штаті працюють досвідчені фахівці. Весь персонал проходить ретельний відбір. Регулярно співробітники лабораторії підвищують свою кваліфікацію на різних курсах, семінарах, лекціях.