Свердловина, це ідеальне рішення для будинку, особливо в ситуаціях, коли неможливо підключитися до міської мережі водопостачання. Буріння свердловин є обов'язковою умовою для багатьох, якщо вони хочуть мати власний колодязь з чистою водою. Вартість буріння свердловини є відносно низькою, і інвестиції окупаються протягом короткого періоду часу. Компанія «АРТЕЗБУР» займається не тільки бурінням свердловин для приватних та промислових господарств, а й проектуванням, монтажем насосного обладнання в Києві та Київській області. На сайті компании: https://artezbur.ua,  можна отримати більш детальну інформацію про послуги, ціни і залишити заявку.

Що ми пропонуємо:

·         Проектування, буріння свердловин, монтаж насосного обладнання, сервіс;

·         Послуги водоочищення, септики, будівництво водозабірного вузла.

Переваги свердловини:

 Фінансова вигода. На додаток до скорочення рахунків за комунальні послуги, ви будете користуватися якісною мінеральною водою, яка на смак набагато краще, ніж водопровідна. Маючи власну свердловину, ви не будете залежнi від подачі води від комунальних служб.

Чому обирають нас?

1.      Компанія «АРТЕЗБУР» має багаторічний досвід, в роботі використовує нові технології і високоякіснi матеріали від відомих виробників: Pedrollo, Aquasystem, Ecosoft, Grundfos. Діючи надійно і своєчасно, ми створили імідж підрядника,  якому ви можете довіряти. Нашим головним активом є набутий досвід і навички, які в значній мірі сприяють швидкій і ефективній реалізації проектів.

2.       Ми адаптуємо рішення для кожного випадку, ми пропонуємо консультації, дизайн, виконання і гарантію. Консультації потрібні для знаходження оптимального рішення з урахуванням побажань клієнта. Глибина буріння, режим виконання робіт, діаметр копання, діаметр труби, підсумковий звіт, візуалізація ділянки в початковому стані, графік виконання, умови оплати, все це враховується в договорі. Гарантія на належне функціонування свердловин, обладнаних відповідно до даних специфікаціями, становить 1 рік. После віконаної роботи відаємо паспорт на свердловину.

Якщо у вас виникли питання, зв'яжіться з фахівцями зручним для вас способом. Ми будемо раді запропонувати якісний сервіс і вигідні умови.