Декілька десятиліть тому пірсинг різних частин тіла вважався однією з головних ознак різних контркультурних напрямків. Ними вкривали своє тіло підлітки, доповнюючи образ темними відтінками в одязі, татуюваннями й іншими прикрасами, характерними для конкретної субкультури.

Масивні, великі сережки для пірсингу робилися зі срібла, золота або більш простих металів. Ця прикраса було синонімом протесту і доступним варіантом епатувати публіку, не здійснюючи при цьому нічого протизаконного.

У наш час ці ознаки сприймаються скоріше як забобони. Межі між різними спільнотами розмилися і змішалися один з одним. Це негайно вплинуло і на їх головні атрибути: збільшилася кількість дизайнів сережок для різних проколів, видозмінилася їх форма і розмір. В каталозі магазина Золотий Вік ви зможете знайти пірсинги на будь-який смак перейшовши за посиланням https://zolotoyvek.ua/ua/pirsing/

Як виглядають різні пірсинги зараз

Тенденція до стриманого мінімалізму все ж перемагає химерність і надмірність ювелірних виробів на кожен день.

Проколоти хрящик вуха, мочку в не зовсім звичному місці або крило носа - найцікавіші способи додати в свій образ щось особливе, не вдаючись до яскравих відтінків в одязі, експериментальних фасонів і матеріалів.

Форма і дизайн

Непомітні маленькі сережки для проколів вух, носа, брів, пупка і навіть язика - основний тренд. Будь то сережки у вигляді кілець, штанг, цвяхів, ланцюжки або інші форми.

Універсальність

Ще одна перевага акуратних пірсингів - варіативність їх поєднання. Невеликі за розміром прикраси просто комбінувати між собою, експериментувати і кожного разу отримувати абсолютно новий результат.

Матеріал

Чим якісніше матеріал, тим менш болісно буде гоїтися рана після проколу. У наш час бренди біжутерії не менш уважно ставляться до якості використовуваних сплавів, ніж бренди ювелірних прикрас. Але краще спочатку носити саме сережки з дорогоцінних металів з метою уникнення алергії.

Інкрустація

У класичних варіантах сережок для пірсингу не завжди використовується інкрустація. Раніше це було продиктовано більше міркуваннями зручності та економії грошей.

Гранені камені на кінці сережки для пірсингу пупка, брів або язика найчастіше були дорогоцінними і виглядали як самі звичайні дешеві скельця. Максимум, що можна було побачити - кінець сережки, яка стає трохи товще до країв або іноді набуває незвичайної форми.

Зараз же виробники приділяють цьому елементу дизайну більше уваги. У прикрасах стали використовувати дорогі дорогоцінні камені. При огранювання враховується призначення таких сережок, тому незручностей вони не викликають.

Перед тим, як записуватися на процедуру пірсингу або змінювати вашу нинішню сережку, переконайтеся, що нова сережка буде гідної якості, не викликає алергії та подразнень.

Де підібрати якісні сережки для пірсингу?

Сережки для пірсингу в магазині Золотий Вік, як і інші прикраси в каталозі, відрізняються класичним дизайном і високою якістю виконання кожного виробу. Перевірка Пробірною палатою України і Гемологічним центром, двома авторитетними державними арбітрами в сфері дорогоцінних металів, підтверджується сертифікатами та висновками.

Величезна кількість салонів по всій Україні і зручний для покупця інтернет-магазин дозволять вам швидко підібрати прикрасу собі до смаку. Переконайтесь самі перейшовши за посиланням https://zolotoyvek.ua/ua/

Знайдіть відображення свого власного стилю в магазині Золотий Вік.