З того часу як будинки і території навколо них перейшли у власність мешканців, ОСББ та керуючі компанії отримали можливість самостійно займатись благоустроєм і робити свої двори безпечними, красивими та комфортними. Для цього необхідно чимало: зручні та міцні лавки, дитячі майданчики, контейнери для збору сміття, огорожі та ін. Все, що стане у нагоді при благоустрої території, ви можете замовити на сайті «КОМПРЕД».

Це торговельний майданчик, на якому представлена власна продукція підприємства, тож вартість її нижче за ринкову, а якість незмінно висока. Ви можете працювати напряму з виробником і отримати все, що потрібно на вигідних умовах. Перегляньте КАТАЛОГ – ви знайдете безліч чудових пропозицій! Лавки, контейнери, дитячі гойдалки та інші товари зроблять ваш двір найкращим у районі! 

Лавки для двору купити в Білій Церкві

Кожен з нас не уявляє гарної придомової территорії без зручних лавок, на яких можна перепочити та поспілкуватись із сусідами та друзями. На «КОМРПЕД» ви знайдете безліч варіантів на будь-який смак:

  • дерев’яні та металеві лавки;

  • антивандальні лавки;

  • лавки із спинкою та без спинки;

  • довгі та невеликі лавки;

  • прямі та круглі лавки тощо.

Всі вони дуже міцні і розраховані на довгі роки використання. Такі лавки зроблять двір більш затишним, красивим, доглянутим та зручним для відпочинку.

Дитячі ігрові комплекси, спортивні комплекси замовити в Білій Церкві

Жоден двір не буде ідеальним без дитячого майданчика. Саме малюки проводять на вулиці найбільше часу, тож ви можете зробити іх відпочинок більш яскравим та цікавим. На «КОМПРЕД» ви можете замовити:

  • гойдалки;

  • каруселі;

  • пісочниці з кришкою;

  • ігрові комплекси різного типу та розміру.

Товари для дітей відповідають всім вимогам безпеки. Малюки зможуть гратися без загрози здоров’ю та весело проводити час не виходячи з власного двору.

Дуже популярними у останній час стали спортивні комплекси. Вони підходять як для дітей, так и для дорослих. Сучасний двір має мати спортивне обладнання, яким зможе користуватись кожен мешканець будинку підтримувати себе у гарній формі безкоштовно поруч із будинком. Вартість таких комплексів невисока.

Контейнери для збору сміття купити дешево

Збір сміття – одне з найважливіших завдань ОСББ. На сайті «КОМПРЕД» ви можете обрати урни та контейнери різного розміру та типу.

Виробник пропонує як невеликі урни з металу, урни з пакетами та ін., так і великі контейнери, розраховані на 200 та 400 літрів. Дуже популярними у останній час стали контейнери для роздільного збору сміття. Якщо ви піклуєтесь про навколишнє середовище, варто підтримати державні ініціативи, та обрати спеціальні контейнери, які дозволяють від початку сортувати пластик, скло, папір, метал. Українці стають більш свідомими і охоче підтримують політику захисту природи.

«КОМПРЕД» - це торговельний майданчик, на якому ви знайдете все необхідне, щоб зробити свою придомову територію красивою та комфортною за доступними цінами.

Детальніше ознайомитись з продукцією можна на нашому сайті www.kompred.com.ua