Багато людей, які зіткнулися з проблемою наркотичної залежності в родині, уже встигли глибоко розчаруватися та не розраховують на допомогу фахівців. У більшості випадків лікування наркоманії обмежується детоксикацією та поверхневою психотерапією, що дорівнює або пізно закінчується черговим рецидивом.

Повноцінне лікування від наркотичної залежності та повернення до здорового, тверезого життя цілком реально. Комплексну програму з акцентом на психологічну реабілітацію і соціальну адаптацію пацієнтів пропонує «Адомед».

Ефективне лікування наркоманії у Києві

Основні принципи роботи клініки та його відмінності від наркодиспансерів

Лікування наркоманії у наркологічній клініці «Адомед» відрізняється від принципів роботи звичайних наркологічних та інших подібних установ. Основні правила клініки - це комплексна терапія, анонімність, індивідуальний підхід до кожного пацієнта та акцент на соціальну адаптацію колишніх наркозалежних.

У центрі пацієнтам надається професійна медична допомога. У клініці працюють не тільки наркологи, а й терапевти, медичні фахівці інших профілів. Крім детоксикації та зняття наркотичної ломки проводиться повноцінне лікування інших захворювань, ускладнень, що виникли на тлі вживання наркотиків.

Основна увага приділяється роботі з психікою, свідомістю і підсвідомістю пацієнтів. На відміну від інших закладів психотерапія проводиться не за стандартною програмою, а згідно індивідуально розробленим курсом, з урахуванням всіх особливостей кожної людини.

Незмінними залишаються заняття у групах взаємодопомоги, що дозволяють знайти необхідну підтримку та затвердитися у правильних мотиваціях. Велика увага приділяється роботі з близьким оточенням пацієнта. Крім сеансів сімейного системного психоаналізу, спрямованого на відновлення довірчих відносин із членами сім'ї, реабілітантам надаються цілодобові консультації безкоштовно і допомогу в подоланні співзалежності.

На відміну від наркодиспансерів у клініці пацієнтів не ставлять на облік, що дає можливість уникнути багатьох проблем у майбутньому, кожному пацієнтові гарантується суворе дотримання політики конфіденційності.

Слід зазначити й умови проживання. «Адомед» - це затишне котеджне містечко, обладнане всім необхідним для комфортного проживання та прискореного відновлення реабілітантів. Тут панує доброзичлива, позитивна, домашня атмосфера, нічим не нагадує лікарняну.

Що входить у програму реабілітації?

«Адомед» пропонує комплексне психологічне лікування наркоманії у Києві. Програма реабілітації та соціальної адаптації включає у себе напрямки:

  1. Кінезіотерапія - особлива система фізичних управлінь, спрямованих на боротьбу з наслідками наркотично залежності.

  2. Арт-терапія та заняття творчістю.

  3. Духовна освіта - бесіди зі священнослужителями, які сприяють духовному зростанню, зміни життєвих принципів і світосприйняття.

  4. Релакс-терапія - навчання розслабленню і релаксації, без вживання штучних допінгів.

  5. Тренінги особистісного зростання - допомагають підвищити свою самооцінку, скорегувати поведінкову модель, отримати корисні для майбутнього життя знання та навички.

  6. Сексуальна освіта - допомагає налагодити особисте життя і взаємини з партнером, оскільки цей фактор, як і непорозуміння в сімейних відносинах, часто провокують розвиток наркозалежності та рецидиви захворювання.

Лікування наркоманії у Києві в «Адомеді» https://adomed.org/lechenie-narkomaniii - це справжній шанс не тільки позбутися від захворювання, але й розкрити свій потенціал, почати нове щасливе та гармонійне життя із чистого аркуша.