З кінця 70-х років минулого століття байки для трюків — відокремлений підрозділ велотранспорту БМХ, призначений для виконання найскладніших фігур фрістайлу. Сучасні райдери займаються трюковим фрістайлом за кількома напрямками — Flatland, Dirt, Vert, Street. Кожен напрямок має свої відмінності, тому трюковий велосипед bmx слід підбирати з особливостей стилю, в якому катається райдер. Фахівці інтернет-магазину KINGS BIKES прекрасно орієнтуються в нюансах кожного напрямку, легко підберуть модель з каталогу, яка найбільш підходить райдеру по стилю, віку, вартості і дизайну.

Велосипеди БМХ для Flatland

Складний напрямок велофристайлу, але видовищний і цікавий для байкерів. Трюки виконуються на рівній поверхні з бездоганним покриттям, спортсмен повинен володіти винятковим балансом і бездоганно контролювати велосипед. Трюки в "Флетленді" аналогічні акробатичним показам, які виконуються на цирковій арені, — всілякі обороти, їзда на одному колесі, без рук, вперед спиною.

Характеристики байка для «Флэтленда»:

  • товсті пеги;
  • коротка рама мінімальної ваги;
  • короткий виніс.

Складні фігури виконувати на такому байку зручно, але для звичайного катання він абсолютно не підходить.

Велосипеди БМХ для Street

Стиль Street — надзвичайно популярний напрямок, саме для виконання трюків в цьому стилі найчастіше купують байки БМХ в KINGS BIKES. Райдери вважають стріт стилем свого життя, тому покупка велосипеда для них набагато значиміше ніж для спортсменів, які катаються в рампі. Для стріту байк повинен бути:

  • легкий;
  • переважно без гальм;
  • у деяких випадках з пегами;
  • іноді без сідел;
  • з гумою зі «сліковим» протектором.

Для занять в стилі «Стріт» велосипедисту не потрібно шукати спеціальні майданчики — в його розпорядженні все місто. Для катання використовуються перила, ступені, парапети, лавочки. Відточувати майстерність початківці райдери воліють саме в Street.

Самостійний підбір байка початківцем райдером — не найкраще рішення. Вкрай важливо враховувати всі особливості моделей — розмір і вагу рами, технічність велосипеда, фінансові можливості і вікові характеристики спортсмена. Професіоналізм консультантів KINGS BIKES дозволяє підібрати велосипед, який за всіма параметрами влаштує покупця і допоможе новачкові впоратися з освоєнням стріта або іншого стилю катання.