Минули часи, коли суші і роли були дивиною, яку не кожен наважувався спробувати. Тепер японська кухня досить поширена та улюблена. Але попри це, багато хто все ще не знає багатьох тонкощів суші-етикету і їсть роли неправильно: починаючи від використання паличок і закінчуючи кількістю соєвого соусу. Доставка суші у Львові ОКАДА любить роли так, що не може цього допускати і розповість Вам про усі тонкощі.

1. Декілька укусів не для суші

Іноді відправити до рота цілий шматок суші або великий рол може виявитися трохи складно. Проте це одне з суворих правил, з якими необхідно змиритися з кількох причин. По-перше, з'їсти все за раз - це єдиний спосіб, який дозволяє насолодитися досконалою гармонією риби, рису і васабі. Не даремно ж OKADA так довго і ретельно відбирала продукти для меню суші. По-друге, правила східного етикету не дозволяють розділяти роли на декілька частин, оскільки це може образити шеф-кухаря. До того ж, хіба зручно їсти суші шматочками?

2. Соєвий соус і васабі: змішувати або ні?

Багато любителів ролів і суші вважають за краще взяти шматочок васабі і відправити його прямо до блюда з соєвим соусом. Потім перемішати паличками для їжі, і створити в цій крихітній тарілочці дуже гостру і насичену суміш. Звичайно, так роли стануть пікантнішими, але насправді це погана послуга для смаку блюда. Велика кількість васабі псує тонкий аромат і смак японських суші. Тим більше що частенько мінімальна необхідна кількість гострої добавки вже кладеться кухарем. Насправді у більшості покупних суші кладуть не щойно свіжоподріблене васабі, а звичайну суміш хріну, гірчиці і зеленого харчового барвника. Проте в доставці суші у Львові від OKADA васабі дійсно має досить гострий смак, тому додавати велику кількість до їжі буде однозначно помилкою.

3. Надто багато соєвого соусу

Ніхто не заперечуватиме, що в наших смакових перевагах ми дуже сильно залежні від солі. А соєвий соус з усіма своїми прекрасними добавками навіть смачніше за звичайну сіль. То чом би не налити пристойну порцію цієї принадної добавки прямо на суші або просочити соєвим соусом роли з усіх боків? Тому що рис, увібравши в себе надто багато соєвого соусу, практично повністю зіпсує ніжний смак їжі. Підбираючи інгредієнти, львівський онлайн-ресторан суші OKADA намагається створити ідеальний баланс, щоб поліпшити смак і текстуру риби та рису, треба просто довіритися йому і не зловживати соусом.

4. Їсти імбир треба у відповідний час

Маринований імбир, який подається разом з суші ОКАДА, дуже смачний. Але це не означає, що треба класти шматочок на кожну порцію їжі, яка вирушає в рот. Щоб не порушити важливий баланс смаку, ніколи не варто також додавати імбир в соєвий соус. Якщо так буде кращий для страви, то шеф-кухар сам покладе шматочок на суші. Насправді маринований імбир призначений для освіження смаку перед вживанням нового виду суші, а не для прикраси і додавання гостроти.

5. Обирайте якісну доставку суші

Як їсти суші – важливо, але найважливіше – які роли Ви куштуєте і хто їх приготував. Рекомендуємо замовити суші у Львові через сайт онлайн-ресторану ОКАДА. Ці суші не розчарують Вас, а тільки залишаться взірцем ідеального приготування та збалансованості пропорцій інгредієнтів.

Доставка суші здійснюється по місту Львів та за містом.

Замовляйте на сайті: okada.com.ua

Телефонуйте для замовлення:

  • +380(50)878-58-87
  • +380(93)878-58-87
  • +380(67)878-58-87