Маркетингові дослідження дають беззаперечні результати. Гірський велосипед (МТБ) — найпопулярніший різновид двоколісних транспортних засобів на українському ринку. Причина цього явища полягає у відчутно кращих міцності та ресурсі порівняно з міськими моделями. З урахуванням стану українських доріг матеріали та конструкційні особливості гірських велосипедів є найкращим вибором для щоденного використання та активного відпочинку.

Споживачі, що купують такий байк вперше, часто стикаються зі складнощами, адже виробники пропонують великий асортимент варіантів. Як вибрати гірський велосипед? Скористайтеся допомогою експертів компанії «Велосклад‎». Вони нададуть вичерпну інформацію про характерні особливості якісних МТБ. ‎

Щоб детальніше ознайомитись з магазином Велосклад – Переходьте на офіційний сайт веломагазину.

Гірські велосипеди: основні критерії вибору

Важливо визначитися зі своїми вимогами. Гірські велосипеди поділяються на кілька видів. Вибір залежить від умов та стилю катання:

 • хардтейли. Це універсальний і найпопулярніший різновид. Він оснащений амортизаційною вилкою на передньому колесі. Якщо плануєте кататись по місту та за його межами, хардтейл стане найкращим варіантом. Купити гірський велосипед в Україні цього типу можна порівняно недорого;
 • ригідні (циклокросові). Різновид МТБ з елементами шосейних велосипедів (руль-баран, великі колеса, форма рами). Це легкі і міцні байки, пристосовані до перегонів по бездоріжжю в екстремальних умовах;
 • двопідвіси. Такі МТБ мають амортизатори ззаду та спереду. Вони призначені для катання у гірській місцевості з крутими спусками та підйомами.

Обираючи велосипеди гірські Київ та в інших містах України, зверніть увагу на характерні особливості:

 • широкі шини з виразним протектором;
 • низька і видовжена рама;
 • широкий руль з незначним виносом;
 • великі зірки на задніх колесах;
 • амортизаційна вилка на передньому колесі;
 • велика кількість передач.

Експерти радять обирати МТБ виробників з бездоганною репутацією. Великий вибір таких велосипедів представлений на сайті velosklad.com.ua. Інтернет-магазин пропонує клієнтам комплексні переваги.

В каталозі Velosklad ви можете: ознайомитись з асортиментом а також переглянути відеооглад гірських велосипедів.

Купити велосипед гірський│Вибираємо Velosklad

Це сайт офіційного дилера відомих брендів із США, Великобританії, Словакії, Тайваню, України. Тут можна купити велосипед гірський за конкурентною вартістю. Спеціальні пропозиції дозволяють заощадити додатково:

 • безкоштовне доставлення замовлень вартістю від 5000 гривень;
 • купуйте велосипед і отримуйте подарунки від Velosklad (шоломи, помпи, ліхтарі, мигалки);
 • акції та знижки.

Магазин велосипедів надає гарантію на термін від 12-и місяців до пожиттєвого. За вашим бажанням співробітники компанії складуть та налаштують транспортний засіб. Усі МТБ мають сертифікати. Процедура обміну та повернення товарів відбувається у зручному для клієнтів форматі.

Всі моделі у каталозі мають вичерпний опис. Ви отримаєте можливість купити гірський велосипед Україна після ретельного вивчення технічних характеристик та комплектації. Тут працюють кваліфіковані консультанти. Вони залюбки допоможуть обрати МТБ, що ідеально відповідає вашим потребам.

Також Velosklad запрошує купити велосипед гірський в Києві у офлайн-магазині компанії. Скористайтеся можливістю проїхатися на різних моделях, порівняти рівень комфортності, КПД та інші важливі критерії на практиці.