Прикраси надають образу індивідуальності і самобутності. Вони доречні в будь-яких аутфітах - повсякденних та ділових, святкових та вечірніх. На кожен випадок потрібен окремий комплект виробів. Біжутерія доповнює наряди для прогулянок і клубів, золото застосовується під час вихідів у світ.

Існують універсальні рішення. Йдеться про срібні прикраси. Вони доречні в будь-який час та будь-якому місці.

Що пропонує Kviten

Ювелірний магазин порадує різноманітністю виробів - в каталозі можна знайти срібне кольє, каблучки, браслети, підвіски. Діапазон цін широкий. Вдасться знайти вироби в будь-якому стилі - класика, мінімалізм.

Замовити прикраси можуть жителі будь-яких областей. Доставка по містах здійснюється за допомогою кур'єрських служб. На сайті kviten.in.ua можна уточнити терміни формування замовлення, способи оплати. Тут же доступна інформація про акції та знижки.

Як вибрати кольє

Шийні прикраси прийнято порівнювати за такими параметрами:

  • Матеріали виробництва. До срібла можуть додаватися різні види золота.
  • Тип металлу. Ювеліри задіють крім звичайного срібла родоване, чорнене.
  • Проба. Покупці зможуть придбати за посиланням прикраси зі срібла 875 та 925 проби. Деякі вироби включають вставки з золота 375 та 585 проби.
  • Вага. Обмежень по цьому параметру немає. Маса впливає безпосередньо на підсумкову вартість прикрас.
  • Наявність інкрустації. Срібло часто доповнюють камінням. Дизайнери Kviten застосовують переважно онікс, цирконій, улексит, гематит, авантюрин та перли.

Стиль прикрас різний. Крім класичних, сучасних і ретро можна знайти вироби з етно-мотивами. футуристичні коштовності.

Які кольє в моді?

Тренди на прикраси постійно змінюються. Зараз вже не актуальні масивні та багатошарові кольє. Перевага віддається витонченим виробам. Багатошаровість допускається, але це повинні бути сплетіння тонких ланцюжків. Їх доповнюють підвісками у вигляді кілець, геометричних фігур, символів. Це прикраси для святкових, вечірніх образів. Вони помітні, роблять акцент на шиї і визначають стиль інших виробів. Разом з кольє допускається надіти пару кілець або сережки.

Актуальні й кольє з одного ланцюжка з кулоном. Такі прикраси допускається включати в повсякденні образи. Вони добре виглядають навіть в стилях стріт-стайл, кежуал, гранж.

Дизайн кольє різний. Можна знайти мінімалістичні варіанти і вироби в класичному дизайні. Переважає рослинна тематика, символізм, геометричність. Часто прикраси доповнюють кількома однаковими або різними підвісками.