Ви цінитель натурального смачного чаю? Інтернет-магазин New Tea - ідеальне місце для зручних покупок. Він створений для того, щоб пропонувати ретельно відібрані чаї та інші чайні товари для найвимогливіших клієнтів - якщо вам подобаються незвичайні аромати, ви знайдете все, що вам потрібно! У нас дуже широка пропозиція в якому ви зможете купити смачні суміші чорного, зеленого, білого, жовтого і червоного листя чаю, також ми пропонуємо квітучі, фруктові, ароматні чаї, мате та трав'яні композиції. Чай представлений в магазині New Tea поставляється прямо з плантацій и фабрик у 12 провінціях Китаю, а такоже з Индии, Тайваню та Цейлону. Якщо ви шукаєте оригінальну ідею для подарунка, ви також можете придбати подарункові набори, чай в декоративній упаковці, звичайно, з унікальними напоями в головній ролі!

Чому варто купити чай в New Tea?

  • Чорний, білий, червоний або зелений - все листовий чай, представлені в нашому асортименті, являють собою унікальні композиції, що відрізняються глибоким смаком і ароматом. Завдяки різноманітності добавок у вигляді фруктів і квітів, збагачених сумішами з ретельно відібраних листя, вони обов'язково сподобаються всім любителям настоїв.
  • Чаї доступні в упаковках різної місткості, що дозволяє вибрати не тільки ідеальний тип суміші листя, але і базовий вага, відповідний індивідуальним потребам кожного нашого покупця.

Зробити замовлення досить просто, зв'яжіться з нами за контактними телефонами в будь-який зручний час. Ми обробляємо замовлення в найкоротші терміни, щоб ви могли отримати посилку на наступний день. Всім, хто хоче відкритися новим смаковим відчуттям, пропонуємо оформити покупку прямо зараз. Це наблизить вас до неповторній атмосфері багатьох екзотичних куточків світу, не виходячи з дому.