На честь своєї другої річниці онлайн-платформа Космолот організовує грандіозну вечірку, яку зобов’язаний відвідати кожний! Море позитиву, радощів, приємних емоцій, призів та подарунків – і це ще не все, що очікується на сosmoparty. Долучайся, щоб не пропустити наймасштабніші розіграші з усіх, які коли-небудь влаштовувались на Космолоті.. Буде гаряче та запально!

Щоб доєднатись до святкування на kosmo paty, швидше переходь за посиланням та туси разом із нами.

На сosmolot paty раді кожному гостю

Шалені розіграші призів та купа подарунків – це той мінімум, який може отримати кожен учасник космо пати уже зараз. Для того, щоб взяти участь у грандіозній вечірці, новачку потрібно здійснити наступні кроки:

 1. Клацнути на активне посилання та перейти на офіційну сторінку вечірки;

 2. Пройти просту реєстрацію, яка займе максимум 1 хвилину. Необхідно вказати ім’я, номер телефону та електронну адресу;

 3. Авторизуватися в системі, кинути на онлайн-баланс мінімум 100 грн та починати веселитися як ніколи в житті.

Для старожилів сайту вхід буде ще простішим, адже на їхню пошту прийде пряме посилання для участі у космопати.

Наш день народження змінить уяву відвідувачів про формат святкування. Друга річниці Космолот стане наймасштабнішою подією у житті інтернет-спільноти, адже крім оновлених сучасних слотів та ігрових автоматів на учасників Космолот ДР чекають тисячі призів, бонусів та подарунків.

Запальна kosmoparty – час роздачі подарунків

Кожен з організаторів свята доклав максимум зусиль, щоб кожен гість отримав задоволення від перебування з нами. Величезна кількість варіантів провести свято так, як забажає учасник – це тільки вершина «айсберга можливостей»:

 • готовий онлайн-чат, який допоможе знайти однодумців, партнерів по грі, просто приємно поспілкуватися та розважитися. Переписка затягує, адже серед наших відвідувачів так багато розумних, веселих, драйвових людей;

 • неосяжні уявою розіграші та космічні подарунки - kosma paty вражає своїм розмахом;

 • ми радо зустрічаємо гостей, а тому у свій день народження Космолот дарує подарунки кожному учаснику.

Щодня та щотижня косма днюшка буде радувати гостей, адже шалені розіграші не вщухають ні на секунду. Кожен, хто загляне на вечірку, отримує бонуси на рахунок і має можливість виграти море цінних призів – мобільні гаджети, ігрові приставки, екстрим-камери та багато інших цінних призів. Але і це лише початок, адже фінальним акордом стане розіграш автомобіль. Хоча, ні, не просто автомобіля – грандіозної Tesla 3! Власником машини мрії може стати як новачок, так і досвідчений гравець, тож не втрачайте шанси – реєструйтеся вже зараз!

Сервіс Космолот – один із лідерів індустрії онлайн-ігор

І це місце далося нам не просто так. Кожен з організаторів платформи доклав максимум зусиль, щоб грати та вигравати з нами було легко, комфортно та зручно:

 • для ретельного кодування даних та захисту персональної інформації було залучено найкращих програмістів цієї сфери. Саме тому наразі Космолот став кращим сервісом с позиції збереження приватної інформації;

 • використання лише ліцензійних програм для роботи сервісу, слотів та ігрових площадок;

 • постійне вдосконалення графіки та спец ефектів сервісу дозволило досягти небаченого рівня та ефекту присутності в грі;

 • безпечне поповнення рахунку та виведення виграшів, адже для фінансових операцій залучено лише офіційні перевірені системи;

 • запроваджено кешбек, що дозволяє зберегти частину грошей в ході гри.

Кожен із працівників сервісу багато трудився, щоб відвідувачі могли відчути максимум переваг онлайн-відпочинку. Саме тому святкування дня народження Космолот не могло бути рутинною подією – ця вечірка для вас та для нас стане найбільшим та найефектнішим дійством в історії та в пам’яті. Таку подію гріх пропускати, тож долучайся швидше та веселись на днюшці разом з нами!