Для того щоб створити успішний online-проект, недостатньо розробити хороший сайт. Багато що залежить від просування. Без грамотної розкрутки навіть хороший веб-ресурс може загубитися серед тисяч інших.

Де замовити просування сайту

Можна скористатися послугами фрілансера або професійної компанії. У першому випадку вдасться заощадити, у другому —  ви отримуєте гарантії. Над проектом працюватиме команда досвідчених фахівців, яка несе відповідальність за результат.

Київська інтернет-маркетинг агенція MixDigital отримує відмінні відгуки від клієнтів. Компанія може запропонувати різні види реклами:

  • медійну;
  • пошукову;
  • в соціальних мережах.

Можна замовити створення рекламних відеороликів. До того ж крім просування сайтів компанія займається розкруткою додатків. Подивитися кейси, отримати консультацію можна на сайті агентства.

Що потрібно для просування сайту

Насамперед проводиться аудит веб-ресурсу та аналітична робота. Враховується сегмент ринку, конкуренція. Може знадобитися робота зі структурою сайту, помилками на сторінках і в коді, налаштування файлу robots.txt. На підготовчому етапі збирається семантичне ядро, проводиться наповнення сайту контентом. Внутрішня оптимізація —   важливий етап, який дозволяє підвищити позицію веб-ресурсу в пошуковій видачі і зробити сайт більш зручним для користувачів.

Для швидкого збільшення конверсії використовують контекстну рекламу. Оголошення з посиланням транслюється зверху пошукової видачі користувачам, які вводять відповідний запит. Реклама добре помітна, але ненав'язлива. Оплата знімається за переходи. На сайт потрапляють користувачі, які зацікавлені в продукті або послузі. Саме тому зростає не тільки трафік, але і конверсія.

Істотно підвищити позицію сайту в пошуковій видачі дозволяє статейне просування. Купівля посилань повинна проводитися на авторитетних і релевантних ресурсах. Причому нарощувати кількість посилань слід поступово, щоб не потрапити під санкції пошукових систем. Зазвичай результат статейного просування стає помітним через кілька місяців.

Соціальні мережі залучають можливістю легко сегментувати аудиторію. Через них вдається впливати на потрібну групу користувачів.

Новим проектам, як правило, потрібна комплексна розкрутка. Фахівці використовують кілька методів для просування. Якщо сайт існує давно, але у нього невеликий трафік або конверсія — проводиться аудит, виявляються і усуваються недоліки в діючій стратегії просування.