Вітаємо! У цьому розділі ми поговоримо про справжню вишукану італійську керамічну плитку, провідних виробників, їх оборот, експорт та інші важливі речі.

Історія італійської керамічної плитки

Конкретну дату народження італійської керамічної плитки знайти досить складно. Це один із найдавніших винаходів людини.  Древні люди, які жили на території Італії навчилися ліпити глину, і вже тоді вони зрозуміли, що можна досягти кращих результатів, якщо використовувати спеціальні способи обробки. Першою керамічною плиткою стали биті пластини. Але тоді вони служили аркушем паперу, на якому писали короткі фрази та розміщували на стінах. Звідти та розпочалася історія сучасної керамічної плитки для стін та підлоги.  Археологи ще й досі знаходять глазуровану керамічну плитку на стінах у місцях давніх поселень, яка датована ще 1300 роком. 

В часи романської епохи в Італії активно використовувалася теракотова керамічна плитка для оздоблення як стін, так і підлоги у житлових будинках та громадських місцях. Оздоблення легко миється та мало привабливий вигляд. Активне використання керамічної плитки та запуск багатьох масових виробництв почалося з кінця дванадцятого століття. Згодом італійським мистецтвом керамічної плитки захопилися інші країни Європи. У 1700-х роках настінна плитка широко поширена і відома по всій Європі, навіть якщо використання, зроблене ними, сильно відрізняється від регіону до регіону. Південна Італія — ​місце, де її найбільше використовують та виготовляють.

Важливим моментом в історії керамічної плитки є початок 1900-х років, коли набув поширення стиль модерн, як Свобода. Саме в той час у візерунках переважали квіткові мотиви та природні композиції.

В Італії керамічна плитка виготовляється для людей будь-якого статку.  Кожен зразок слідує моді та тенденціям відповідного часу та епохи. 

Сучасна керамічна плитка

Виробництво італійської керамічної плитки розпочалось як наслідок гончарної та художньої кераміки. Згодом вона отримала вигляд витончених дорогих декоративних панелей, які укладали в дорогих будівлях. До середини минулого століття в Італії функціонувало 36 компаній, які виготовляють керамічну плитку для підлоги та стін. Наприкінці 1957 року – 80 компаній, а в 1976 році – 509. На той час це була вершина італійської керамічної плитки, виробництво якої на той час було зосереджено на кількості, а не на якості продукції. 

Зростання виробничих потужностей: причини та наслідки

Зростання в кількості керамічних підлог і стін, а в ряді компаній і співробітників мало причинно-наслідкові зв’язки:

 • відсутність перешкод для виходу на ринок ;

 • значне накопичення грошових коштів місцевими підприємцями;

 • велика зайнятість робочої сили;

 • значні обсяги сировинного ресурсу, потрібного для масового виробництва керамічної плитки;

 • простота та повторюваність у виробництві;

 • високий ступінь соціального схвалення;

 • можливість продавати на світовий ринок.

Все це дозволяє створювати невеликі райони із виготовлення та розповсюдження керамічної плитки та невеликих населених пунктів довкола них. 

Частка італійської плитки на ринку

Італійська керамічна плитка протягом кількох десятиліть займала лідируючі позиції на світовому ринку оздоблюючих виробів. За твердженням експертів, її виробництво займає понад 58% товарної продукції, яка потрапляє на світовий ринок.

Італійська керамічна плитка на ринку України

Ми пропонуємо італійську керамічну плитку на ринку України вже 10 років. За цей час на українському, європейському та світовому ринку будівельних та оздоблювальних матеріалів відбулося багато змін. 

Однак є те, що залишається незмінним - клієнти завжди цінують якість та зовнішній вигляд продукції. З цієї причини ми намагаємось поєднати найкращі пропозиції сучасних виробників італійської керамічної плитки для підлоги і стін, яка відповідає всім вимогам та нормам.

Для вашої зручності ми створили інтернет-магазин «Львівпостачбуд». Каталог італійської керамічної плитки, розміщений на нашому сайті дозволяє вибрати розкішні палітри настінної та підлогової керамічної плитки для дому, офісу чи іншого приміщення.  Наші пропозиції актуальні для індивідуальних та корпоративних клієнтів.

Найпопулярнішими італійськими виробниками кераміки для оздоблення є:

 • Cooperativa Ceramica d'Imola;

 • Edilcuoghi Ceramiche

 • Impronta Italgraniti

 • FAP Ceramiche

 •  Viva Ceramica

 • Vallelunga

 • Omega Ceramica.

 • Atlas Concorde та інші.

Ціновий діапазон — від бюджетних варіантів для громадських місць, до елітних видів керамічної плитки для розкоші в інтер’єрі.

Наші переваги

Покупка італійської керамічну плитку у Львові, в інтернет-магазині «Львівпостачбуд», ви:

 • економите свій час, адже у нас можна купити керамічну плитку, не виходячи із дому;

 • маєте можливість обирати із широкого асортименту продуктових ліній на будь-який бюджет;

 • можете бути впевнені у бездоганній якості товару і потрібній кількості;

 •  маєте можливість скористатися доставкою.

Разом з оздоблювальним покриттям, ви можете купити фурнітуру, меблі, світильники або  багато іншого. Доступний у нас асортимент, дуже різноманітний. Шукаєте сучасну італійську  плитки в привабливих композиціях? Магазин «Львівпостачбуд» створений людьми, яким можна довіряти!