З таким розмаїттям марок та функцій вибір окулярів та шапочок для плавання буває складним Тож, перш ніж схвилюватись і вибрати найдорожчу або найестетичнішу пару, знайдіть хвилину, щоб прочитати нашу статтю та розібрати, що ви дійсно хочете від своїх окулярів для плавання та шапочки..

Купити шапочку для плавання та окуляри можна в інтернет-магазині Mybuy24 https://www.mybuy24.net/ua/catalog/vse-dlya-plavaniya/, де надійні фахівці проконсультують з вибором.

Як вибрати окуляри для плавання

Є три основні аспекти, на які потрібно звернути увагу, коли вирішили купити окуляри для плавання:

  • Вони мають підходити (не пропускати воду)

  • Зручні (не натирають ніс і не занадто тиснуть на очі)

  • Має бути хороша видимість ( не затуманюються і не дряпаються).

Найпоширеніший стиль окулярів овальної форми із силіконовою прокладкою. Окуляри повинні бути не надто широкі, оскільки вони можуть пропускати воду.

Окуляри для змагань відрізняються набагато елегантнішим дизайном, щоб мінімізувати опору через воду. Вони, як правило, менш регульовані.

«Шведські» окуляри - популярний приклад для змагань, який не має ущільнювача.

Ще один варіант - це плавальні маски, які пропонують широкий вид через їх розмір - вони найкраще підходять для дітей або людей, які плавають у відкритій воді. BECO Alicante 99028 маска для плавання призначена для діток від чотирьох років. Ця модель - панорамна,зручна. А окуляри Spurt F-1500 AF підходять підліткам і дорослим.Майже всі окуляри тепер мають покриття проти затуманення та захист від ультрафіолету.

Нарешті, що слід врахувати, це колір лінзи:

  1. Прозорий - розроблений для слабкого освітлення, похмурих умов, де потрібна максимальна видимість. Підходить для використання у приміщеннях.

  2. Задимлені - призначені для зменшення пропускання світла та зниження загальної яскравості. Найкраще підходить для плавання на відкритому повітрі - ідеально під сонцем.

  3. Синій - пропускає помірний рівень світла, але підтримує захист від відблисків при яскравих умовах. Підходить для використання на водоймах та басейні.

  4. Дзеркальний - призначений для зменшення яскравості та відблисків за допомогою дзеркального покриття, нанесеного на тоновані лінзи. Підходить для відкритих водойм.Шапочка для плавання купити в Києві

Більшість шапочок для плавання виготовляються з латексу. Причина проста - вони дешеві, відносно довговічні, а також пропускають повітря. Ще хороший варіант - з силікону. Вони м’які, а тому краще підходять для плавців, у яких досить багато волосся. Шапка не буде тягнути або дерти волосся. Оскільки вони сильно не розтягуються, силіконові шапочки також служать довго, забезпечують чудову посадку. Силіконові шапочки Beco вирізняються хорошою якістю, стилем та практичністю.

Латексні шапочки - дешевші та більш повітропроникні, ніж силіконові. Оскільки вони тонші, забезпечують кращу вентиляцію

Найкраща шапочка для плавання для довгого волосся виконана з тканинної основи і подовження.