У місцях, де традиційні обігрівачі не справляються, водяні тепловентилятори часто виявляються чудовою альтернативою.

Що може переконати вас зробити такий вибір?

Тепловентилятори водяні працюють завдяки використанню гарячої води в системі центрального опалення. Спеціальний вентилятор продуває труби, по яких тече гаряча вода, виробляючи таким чином тепле повітря, яке потім надходить у певне приміщення. На додаток до гарячої води, водонагрівачі можуть також використовувати гліколь, як живильне середовище, яке використовується, серед іншого, як компонент автомобільних охолоджуючих рідин.

Широкий діапазон застосувань

Такі типи обігрівачів добре працюють там, де традиційні обігрівачі не справляються, в основному це кімнати з надзвичайно великою поверхнею. Тепловентилятор Volcano часто використовують у майстернях, складах, промислових залах, магазинах, сільськогосподарських та садівничих приміщеннях, конференц-залах, супермаркетах, спортивно-оздоровчих центрах та священних будівлях. Однак цей тип рішення може працювати також в офісах та житлових будинках. 

Водонагрівачі та традиційні нагрівачі

У багатьох місцях ви не можете дозволити собі використання традиційних радіаторів, оскільки вони виявляються неефективними та неекономічними, що особливо помітно при опаленні середніх та великих приміщень, де споживання тепла дуже велике. Цей процес також триває занадто довго. Іншою проблемою є підтримка температури на постійному рівні, який ви хочете достигнути. Завдяки водонагрівачам, вам не доведеться турбуватися про будь-яку з перерахованих вище проблем.

Висока ефективність водонагрівачів обумовлена ​​головним чином великим діапазоном потужності, який ви можете витягти з них. У той же час таке рішення є відносно дешевим як з точки зору витрат, пов’язаних із придбанням пристрою, так і подальших експлуатаційних витрат. Варто також згадати, що водонагрівачі працюють безшумно, а завдяки надзвичайно легкій структурі їх також легко встановити.

Покупка

Вирішуючи придбати водонагрівач, варто пам’ятати, що ви можете встановити їх на стіну, як і встановлюєте кондиціонери. Щоб підвищити комфорт використання обігрівача, він має бути обладнаний додатковим регулятором швидкості та кімнатним термостатом. Перед покупкою слід також перевірити, чи має виріб просту у використанні систему управління. Нагрівач, стійкий до пошкоджень та бруду, безумовно, буде надзвичайно привабливим пристроєм.