Українці зацікавлені у придбанні іноземної валюти. З отриманням безвізового режиму з Євросоюзом громадяни країни частіше виїжджають за кордон на відпочинок, навчаються в ВУЗах інших країн, працюють в іноземних компаніях. Тому питання придбання іноземних грошових знаків завжди залишається актуальним. Власні кошти люди також звикли зберігати в іноземній валюті, щоб не допустити їх знецінення. Найпопулярнішою валютою являється американський долар. 

Покупка валюти

Мешканцям та гостям міста купити долар Львів пропонують банківські установи, «міняли», численні пункти обміну. Найчастіше для придбання валюти обирають обмінник Львів. Але не треба валютні операції здійснювати поспіхом, вони потребують ретельної підготовки. Адже бажано здійснити покупку за найвигіднішим курсом. Зазвичай вигідний курс на обмін валют Львів пропонують обмінники компанії «Kit Group», що має 10-річний досвід роботи у сфері фінансових послуг.
На інтернет-сервісі пунктів обміну цілодобово можна отримувати інформацію про те, який встановили
курс валют обмінники Львів. Сервіс працює без вихідних. У правдивості отриманих даних не треба сумніватися, адже вони оновлюються в режимі реального часу. Оформивши підписку, можна отримувати щоденну розсилку з інформацією про коливання курсу долара на адресу електронної пошти.

Переваги обмінників «Kit Group»

Жителі міста віддають перевагу співпраці з пунктами обміну цієї компанії, тому що:
-
курс в обмінниках Львова від «Kit Group» встановлюється вигідний для клієнтів;
-
пропонується здійснення перевірки справжності купюр;
- при покупці від 500 доларів операція здійснюється за оптовою ціною; 
- клієнти мають можливість заморозити чинний курс долара на одну годину, а приїхавши до пункту обміну придбати валюту за курсом, який було зафіксовано;
Компанія
«Kit Group» гарантує безпечне проведення валютообмінних операцій. Забезпечує швидке отримання інформації про коливання курсу долара. В пунктах обміну можна не тільки придбати або продати долари, але й відправити переказ по Україні або за кордон. Обмінники мають зручне розташування поблизу місць, які відвідує велика кількість людей.
Всі пункти обміну валюти працюють легально та мають необхідні дозвільні документи. Вони оснащені технічними засобами, які забезпечують надійне збереження персональних даних.