Рано вийшовши на пенсію я довго не знав чим займатися на дозвіллі. Поточні домашні справи було виконано, усі завдання, що я відкладав на потім були зроблені, я почав нудьгувати. Помітивши це, дружина запропонувала мені зайнятися тваринництвом. Я й сам думав над цим ділом, оскільки в нашій родині споконвіку займалися вирощуванням свиней і ця справа хоч і опосередковано, але ж була мені знайома. Навіть свинарник в батьківській хаті вже був повністю облаштований для розведення свиней, просто не використовувався мною за призначенням.

Свинина для себе та дітей

Поступово розведення свиней витіснило усі інші мої справи. Великий наділ землі я віддав в оренду фермерові, залишивши собі лише невеликий клапоть, аби вирощувати власну городину. І якщо мої сусіди вирощували поросят за новітніми технологіями, я чітко для себе вирішив, що мої п’ятачки будуть зростати за старовинними технологіями, що я перейняв від діда-прадіда. Ось лише декілька з моїх "секретів":

  • свиней я годую лише натуральними кормами;
  • корма готую щоденно і не використовую синтетичних добавок;
  • купую поросят м’ясних порід, щоб свині не набирали занадто багато сала.

Одночасно я вигодовую 12-17 поросят, це практично і вигідно, коли є велика родина а також бажання отримати додатковий прибуток від справи. Але досить скоро син з дітьми переїхав до іншого міста і таких об’ємів навіть при тому, що ми щоденно їмо свинину, стало задосить. Решту кабанчиків ми почали продавати місцевим заготівельникам по майже символічній ціні, просто аби не пропав наш труд протягом року.Не дивлячись на досить маленьку суму, що я отримував від продажу свиней заготівельникам, навіть такі гроші були для мене доречними. Єдиний, кого така ситуація не тішила, був мій син. Він просто дуже шкодував, що я настільки низько оцінював свою працю, що продавав вирощених мною поросят майже задарма.

Свинина від фермерів з доставкою по Київській області

Ми живемо не у глухому селі, в нас є майже всі блага сучасної цивілізації. Вивести продаж свиней на новий рівень нам допоміг комп’ютер з підключеним Інтернетом, а також син, якому не подобалася та низька плата, що я отримую за вирощених мною органічних поросят.

Мій син розмістив оголошення на порталі Agro-Ukraine.com, в якому запропонував вирощену мною органічну свинину. Після публікації реклами вже за декілька годин мені почали поступати вигідні пропозиції з усієї Київської області. Оскільки я годую усіх поросят однаково, як для себе, а м'ясо в них виходить дуже соковите, смачне та без гормонів, то я досить швидко завів постійних клієнтів. Тепер завдяки сервісу Agro-Ukraine.com я отримую помітно більше ніж тоді, коли здавав поросят заготівельнику.

То ж тепер я маю не тільки органічне м'ясо до свого столу, але і суттєве фінансове доповнення до своєї пенсії.