За смачною кавою необов'язково йти в кафе - готуйте напій самостійно в домашніх умовах. Спеціальна техніка дозволить відчути себе справжнім бариста.

Ринок порадує різноманітністю кавоварок. Правильно вибрати модель вдасться, якщо порівнювати пристрої по виробнику.

Кавоварки KRUPS: де придбати?

Німецький бренд діє в галузі понад 160 років. Його лінійка техніки радує різноманітністю моделей. У кожного пристрою є свої переваги. Наприклад, капсульна кавоварка Krups KP350510 привертає компактністю і оригінальним дизайном. Вивчити уважніше модель вдасться на сайті krups.ua - тут доступні докладні опису техніки з фото.

Інтернет-магазин є офіційним дистриб'ютором німецького бренду в Україні. Вибирати тут техніку зручно - широкий асортимент дозволяє знайти рішення на будь-який смак і бюджет.

Відправить замовлення продавець в будь-яке місто України. На сайті уточнюйте умови доставки, варіанти оплати.

Переваги техніки KRUPS

Кавоварки німецького бренду залучають клієнтів такими моментами:

  • надійність;
  • довговічність;
  • оригінальний дизайн;
  • широкий функціонал;
  • ремонтопридатність.

Важлива перевага кавоварок - адекватна вартість. Це робить їх доступними для широкої аудиторії.

Нюанси вибору

При покупці кавоварки варто звертати увагу на тип. Німецький виробник пропонує моделі ріжкові, краплинні. Перші приваблюють якістю напою. Такі кавоварки зберігає оригінальний смак і аромат кави. Крім того, ріжкові пристрої економлять продукт. Краплинні кавоварки залучають споживача невисокою вартістю, простим обслуговуванням. У готовому напої не буде гущі, що теж плюс.

Звертайте увагу на особливості техніки. Доступні автоматичні моделі з великою кількістю вбудованих компонентів. Такі типи пристроїв відмінно підійдуть новачкам - з ними буде простіше приготувати якісний напій.

Подальше порівняння пристроїв проводиться за параметрами:

  • Тиск. Зазвичай варіюється від 4 до 20 бар.
  • Застосовувана кава. Це можуть бути зерна, мелений порошок, чалди, капсули.
  • Обсяг резервуара для води. Зазвичай використовується ємність 1-2 літри.
  • Оснащення. Дуже добре, якщо передбачений фільтр для води, капучинатор, термос, кавомолка.

Звертайте увагу на функціонал. Чим більше опцій - тим зручніше користуватися технікою. Однак це підвищує вартість кавоварки. До найбільш затребуваним опцій варто віднести "автовідключення", "відкладений старт", "крапля-стоп", "швидка пара".