Для чого потрібна брендована продукція та сувеніри з логотипом? Відразу хотілося б зазначити, що це ефективна рекламна кампанія, при цьому абсолютно ненав'язлива. Ви просто даруєте потенційному клієнтові невеликий сувенір з логотипом вашої організації. Наприклад, торгові компанії часто дарують продавцям парасольки, ручки та іншу сувенірну продукцію. Логотип компанії побачить маса покупців, і він швидко запам'ятається - саме таким чином і працює реклама. Рекламна агенція повного циклу Brandme https://brandme.in.ua/ пропонує нанесення логотипу на:
- чашки;
- кепки;
- футболки;
- портфелі;
- олівці та ручки;
- флешки;
- блокноти та щоденники.

Переваги реклами на сувенірах

На сьогоднішній момент ефективніше рішення складно придумати. Корисна, красива та якісна нестандартна сувенірна продукція для бізнесу є прекрасним рекламним носієм, який "працюватиме" роками. Окрім цього, вона підвищує лояльність до компанії, активно інформуючи людей про ваш бізнес, але при цьому не нав'язуючись. Інформацію бачитимуть стільки часу, скільки використовуватиметься сувенір - в цьому і полягає головна відмінність від реклами в ЗМІ.
Також важливо
зазначити й той чинник, що приємні бізнес сувеніри з логотипом не викликатимуть роздратування - на відміну від прямого та агресивного піару. Милий подарунок ні до чого не зобов'язує, але практично завжди знаходиться на видному місці. Таким чином, коли знадобляться послуги компанії, клієнт згадає про вас, та звернеться по допомогу саме до вас.

Що компанія Brandme може запропонувати клієнтові?

Якщо вам треба замовити виготовлення рекламної сувенірної продукції - ми з радістю надамо вам свої послуги. У нас працюють справжні фахівці своєї справи, при необхідності вони дадуть відповідь на усі питання, що цікавлять вас.
Своїм клієнтам ми пропонуємо:

-
якісні, красиві бізнес-сувеніри;
- корпоративний одяг з логотипом;
- офісну продукцію.
Ми гарантуємо постійний контроль
якості при виробництві продукції, за рахунок цього фахівцям і вдається забезпечити сувенірам найвищу якість. Ми творчо підходимо до рішення ваших завдань, завжди враховуємо наявні побажання. У нас представлений широкий вибір різноманітних сувенірів. Ви зможете підібрати товар, виходячи зі своїх побажань та фінансових можливостей.

Виготовлення бізнес сувенірів на замовлення - це чудовий піар-хід, який дозволить навіть початкуючому бізнесу знайти свою нішу на ринку продажів та послуг.