Акрил гель ПНБ – це справжній прорив у світі нігтьового сервісу. Цей матеріал, являється гібридом гелю та акрилу. Акрил гель, включив в себе кращі якості цих двох матеріалів. А незначні недоліки акрилу та гелю, акрил гелю не торкнулися. Матеріал використовується для укріплення натуральних нігтів, а також для нарощування штучних.

Представлений продукт, має кілька варіантів назв: акригель, полігель, акрил гель. Назва залежить від виробника матеріалу. Тобто різні бренди, називають продукт по-своєму.

Полігель PNB достатньо популярний серед майстрів манікюру. А якщо матеріал популярний, купити його можна майже в будь якому спеціалізованому магазині. У місті Біла Церква, акрил гель ПНБ можна придбати у магазинах де є все для манікюру та нарощування нігтів. А якщо не має можливості ходити по магазинам і шукати акригель потрібного бренду, то все для нігтів можете замовити в Інтернет магазині https://livada.com.ua/. Тут представлений широкий асортимент товару для нарощування нігтів. Цінова політика дуже демократична, є матеріали на будь який смак та гаманець.

Для комфортного пошуку необхідних матеріалів, на сайті Інтернет магазину Лівада, є спеціальні фільтри. Використовуючи ці фільтри Ви зможете знайти необхідну категорію товару, та бренд, який Вас цікавить.

Ціна на акригель PNB залежить від об’єму продукції. Великий об’єм, вища ціна і навпаки, менший об’єм нижча вартість.

Для оптових покупців, в Інтернет магазині Лівада, діють гарні знижки. Тобто, чим більше матеріалів Ви купуєте, тим меншою буде їх вартість. А так, як матеріалів для нарощування та дизайну ніколи багато не буває, то оптове замовлення збирається дуже швидко. Бо новенькі гель лаки, блискітки, пилочки, кісточки, завжди потрібні.

Доставка замовлень, здійснюється по всій Україні. Головне, щоб у населеному пункті було відділення пошти. А якщо часу обмаль, то в Інтернет магазині Лівада, є послуга кур’єрської доставки. Це зручно,дуже, не потрібно витрачати час на стояння в черзі. Посилку привезуть у зручний для Вас час, на будь яку адресу.

Як працювати з акригелем для нарощування нігтів фірми ПНБ

З акри гелем PNB працювати достатньо легко, а все завдяки тому, що акригель не розтікається, та не засихає на повітрі. Тому майстер, може повністю зосередити увагу на створенні гарної форми нігтів, а не хвилюватися, що щось може піти не так.