Прогулянки з маленькою дитиною проходять приємніше, якщо правильно вибрати коляску. Зробити це непросто, адже виробники пропонують найрізноманітніші моделі. Недостатньо знайти екземпляр красивого дизайну. Щоб купити коляску дитячу доводиться вникати в характеристики.

Вивчаємо асортимент дитячих колясок

Великий вибір колясок дозволяє підібрати оптимальну з урахуванням своїх потреб. Моделі відрізняються між собою по ряду параметрів. В першу чергу потрібно звернути увагу на такі моменти:

  • Сезон. Зимові коляски більш місткі, оснащуються великими колесами. Літні моделі - полегшені.
  • Конструкція. «Люлька» — блок з жорстким дном, в якому дитина перебуває лежачи. Візок відрізняється полегшеною конструкцією, в ній дитина сидить. «Трансформери» — моделі зі змінними прогулянковими блоками: «2 в 1» і «3 в 1» (з автокріслом). Є здвоєні коляски для перевезення відразу двох дітей.

Прогулянкові коляски відрізняються механізмом складання. Це можуть бути «тростина», «книжка», «парасолька». Нахил спинки теж може регулюватися.

Коляски відрізняються дизайном. Є однотонні моделі, варіанти з принтом. Темні коляски більше підходять для холодного сезону. Вони краще зберігають тепло. Ще одна перевага: на темній тканині плями менш помітні.

Поради щодо вибору коляски

Головний критерій —вік дитини. Новонародженим підходять «люльки». Тому варто купити таку коляску або «трансформер» з відповідним блоком. Коли малюк почне сидіти, коляску або блок можна поміняти на варіант прогулянкового типу.

Враховуйте, що «трансформери» досить габаритні. Тому при покупці таких колясок потрібно врахувати: поверх, ширину сходової клітки, наявність в квартирі або будинку підходящого місця для зберігання. Грає роль, хто буде частіше возити коляску. Тендітній мамі складніше впоратися з такою конструкцією. У багатьох випадках раціональніше купити окремо «люльку» та поміняти її на прогулянкову коляску з часом.

Найбільш затребувані «трансформери» з двома прогулянковими блоками. Моделі «3 в 1» зазвичай купують автовласники.

Уважно вивчіть колісну базу. Чим вона ширше, тим стійкіше коляска. Коліс може бути 4 або 3. Перший варіант більш надійний, другий — маневрений. Зверніть увагу на рухливість коліс: чи можуть вони повертатися навколо осі. Це впливає на зручність управління. Розмір коліс позначається на прохідності коляски. Великі м'які покришки краще амортизують і долають перешкоди.