Існує безліч способів обігріву приватного будинку. Одне з найсучасніших рішень — використання теплового насоса. Устаткування витягує теплову енергію з навколишнього середовища: ґрунту, водойм, підземних вод і навіть повітря. Все залежить від того, який саме тепловий насос ви обрали для свого об'єкта. Обходиться техніка недешево, проте досить швидко окупається.

Кілька причин використовувати тепловий насос для обігріву будинку

Устаткування приваблює своєю функціональністю. Тепловий насос здатний виконувати відразу кілька завдань:

  • обігрів;
  • кондиціювання повітря;
  • забезпечення гарячого водопостачання.

До того ж сучасні моделі оснащуються датчиками контролю вологості та температури, інтелектуальним керуванням. Це істотно підвищує комфорт експлуатації тадозволяє легко досягти  оптимального мікроклімату в приміщеннях.

Тепловий насос істотно знижує витрати на комунальні послуги за рахунок своєї економічної роботи. У сучасних моделях передбачені спеціальні енергозберігаючі режими.

Використовувати теплові насоси безпечно. По-перше, вони екологічні тане виділяють у повітря шкідливих речовин. По-друге, обладнання пожежобезпечне. Звідси випливає ще одна перевага — для установки техніки не потрібно отримувати особливий дозвіл. До того ж після монтажу не доведеться постійно стежити за безпекою роботи обладнання.

Тепловий насос можна комбінувати з різними видами опалювального обладнання. Наприклад, радіаторами, системою «тепла підлога», фанкойлами.

Багато переваг залежать від конкретної моделі теплового насоса. Наприклад, обладнання типу вода-вода відрізняється найбільш високим ККД — 5,5. Насос повітря-вода — один з найбільш універсальних і простих в монтажі варіантів. Геотермальна модель здатна опалювати будинки, розмір яких перевищує 200 кв.м. Насос «повітря-повітря» застосується на невеликих об'єктах і навіть у квартирах.

Ще один важливий момент — виробник теплового насоса. Компанія Mycond випускає обладнання з використанням кращих матеріалів і передових технологій. Теплові насоси бренду відмінно переносять навантаження, розраховані на тривалу експлуатацію. На всі моделі передбачена гарантія.

Де купити тепловий насос

Якщо вибрали обладнання компанії Mycond, можете замовити його по посиланню https://mycond-heatpump.com.ua/ua/. Тут вдасться підібрати оптимальну модель теплового насоса для будь-якого об'єкта. Доставка здійснюється по всій Україні.