рідкі шпалериЧас рулонних шпалер, керамічної плитки та інших подібних облицювальних матеріалів минає. На зміну їм приходять матеріли нового покоління, наприклад, рідкі шпалери. Це текстильні покриття, котрі володіють масою переваг і забезпечують необмежений простір для дизайнерських експериментів. Недивно, що все більше споживачів обирають цей унікальний матеріал. Якщо ви теж бажаєте приєднатись до їхньої когорти, ласкаво просимо до інтернет-магазину «Стиль»!

Чому покупці віддають перевагу шпалерам ТМ «Стиль»

На сучасному нішевому ринку представлена величезна кількість текстильних  покриттів від відомих та не дуже вітчизняних та іноземних виробників. І дуже важливо вибрати поміж цього різноманіття дійсно якісні матеріли. 

Компанія «Стиль» була заснована близько 10 років тому, тоді, коли рідкі шпалери лише починали з’являтись в нашому побуті і для більшості українців були чимось дуже незвичним і навіть екзотичним.

рідкі шпалери в дитячійПоставивши собі за мету створити принципово новий високотехнологічний матеріал, котрий буде в повній мірі відповідати всім діючим нормам та стандартам якості й нічим не поступатиметься іноземним аналогам, ми розробили і довели до досконалості унікальну рецептуру рідких шпалер.

Наша продукція належним чином протестована на міцність, стабільність кольору,  стійкість до впливу зовнішніх факторів.

Як результат, рідким шпалерам ТМ «Стиль» притаманні наступні переваги:

 • Екологічність та безпечність. Матеріал має майже повністю натуральний склад (основа: целюлоза, бавовна, штучний шовк; клей КМЦ, котрий дозволений для використання навіть у виробництві харчових продуктів; текстильні добавки: шовк, пряжа; блиск). Він не несе ніякої загрози оточуючому середовищу і не викликає алергічних реакцій у людей.
 • Паропроникність. Особлива пористо-волокниста структура шпалер забезпечує їх здатність «дихати», пропускати пару, що унеможливлює перетворення помешкання на своєрідний термос.
 • Шумо- та теплоізоляція. Завдяки тій же продуманій і вдосконаленій структурі матеріал мінімізує обмін звуками та теплом між будинком та навколишнім середовищем. Це означає, що його мешканцям вже не потрібно буде потерпати від набридливого вуличного шуму, та й літом тут буде зберігатись приємна прохолода, а взимку – комфортне тепло.
 • Стійкість до температурних перепадів. В інтервалі від –25℃ до 80 ℃ покриття ефективно справляються з усіма поставленими перед ними задачами і не втрачають при цьому свій привабливий зовнішній вигляд. Це ідеальний варіант для дач, заміських будиночків, лоджій, терас та інших будівель і приміщень без постійного опалення.
 • Приховування недоліків стін на стель. Непотрібно ідеально вирівнювати та затирати поверхні. Все одно рідкі шпалери в силу своєї унікальної фактури заповнюють собою всі пустоти, а легкий рельєф допомагає їм маскувати й інші вади.
 • Можливість локальної реставрації. Щоб позбутись забруднень або пошкоджень, достатньо просто змочити «постраждале» місце водою і розтерти його заново. В більш серйозних випадках потрібно приготувати нову суміш для точкового нанесення.
 • Створення орнаментів та картин. За допомогою матеріалу можна «малювати» дуже естетично привабливі зображення. І навіть відсутність художнього хисту – не завада. В такому випадку можна застосовувати спеціальні шаблони.

Що ви отримаєте, звернувшись в інтернет-магазин «Стиль»

рідкі шпалери в інтер'єріВиробник не тільки виготовляє рідкі шпалери, але й прагне зробити процес придбання продукції максимально комфортним для своїх клієнтів. Саме тому ми розробили для вас функціональний сайт з дружелюбним інтерфейсом, на котрому ви зможете:

 • Полистати зручний каталог та обрати потрібний колір і фактуру з-поміж 200 з лишком доступних типів рідких шпалер.
 • Скористатись унікальним сервісом підбору поєднань різних типів матеріалу, щоб наочно побачити, як будуть виглядати на поверхні ті чи інші комбінації.
 • Отримати професійну консультацію у нашого менеджера, який дасть чіткі та зрозумілі відповіді на всі ваші запитання та допоможе визначитись з вибором.
 • Зекономити, придбавши текстильні покриття за цінами від виробника, скориставшись 5% і 10%-ними знижками для роздрібних покупців або отримавши доставку за рахунок компанії при умові придбання товарів на суму від 2000 грн.
 • Обрати найбільш комфортний спосіб оплати (передоплата або постоплата).
 • Обрати найзручніший варіант доставки з-поміж 5 можливих.
 • Отримати якісні рідкі шпалери з гарантією в 24 місяці від виробника (при умові зберігання у вигляді сухої суміші в закритому пакеті).
 • При необхідності повернути або обміняти товар протягом 14 днів з дня його отримання.

Супер інтернет-магазин «Стиль» - великий вибір супер рідких шпалер для супер клієнтів!