Промо сувеніри розповсюджуються серед потенційних та діючих клієнтів, а також партнерів компанії. Метою роздачі такої продукції є повідомлення про діяльність своєї компанії і позитивно зарекомендувати свої товари та послуги на ринку. Саме тому рекламно-сувенірна продукція неодмінно повинна мати привабливий вигляд і високу якість виконання. В іншому випадку, у споживачів може виникнути негативне враження про компанію.

Серед послуг компанії We Sell Everything можна знайти безліч варіантів сувенірної продукції: від ручок, записників та посуду до одягу, електроніки та товарів для дому. Сучасні технології брендування дозволяють практично на будь-яку сувенірну продукцію, яка представлена на сайті WSE, наносити логотип компанії чи інше зображення або текст. 

Обираючи тип сувенірної продукції, задумайтеся, що вона повинна в собі донести до отримувача? Що конкретно Ви бажаєте донести цим подарунком? Пам'ятайте, що рекламно-сувенірна продукція має бути приємною і корисною, а не непотребом, який валятиметься без діла.

Рекламно-сувенірна продукція як повноцінна складова рекламної діяльності будь-якої компанії є потужним робочим маркетинговим інструментом для вирішення конкретних завдань. Зокрема:

  • Забезпечення лояльності партнерів та споживачів;
  • Стимулювання продажів;
  • Покращення впізнаваності бренду на ринку товарів та послуг.

Сувенірна продукція буває чотирьох видів, якими необхідно керуватися при її виборі. Рекламно-сувенірні подарунки можуть бути тематичними до певного свята, чи представника конкретної професії. Промо-сувеніри розповсюджуються серед клієнтів в точках обслуговування та проведення рекламних заходів. Для колективу компанії слід обирати бізнес сувеніри різноманітного призначення. А ось для ділових партнерів необхідні VIP подарунки, які покликані виразити повагу та вдячність за співпрацю.