Сушку для рушника прийнято називати вигнуту трубу у ванній кімнаті, яка крім сушіння речей виконує функцію батареї, яка обігріває ванну кімнату. На сайті https://ua.terma-pl.com/ ви знайдете різні види сушок для ванної, що відрізняються як зовні, так і за принципом дії. Кожен вид сушки рушника має свої сильні та слабкі сторони, а тому, щоб придбати сушку, потрібно вміти розбиратися в особливостях того чи іншого виду.

Які бувають види сушок рушника?

Сучасний ринок пропонує досить великий вибір в даній області. При цьому практично всі сучасні сушки рушника мають прекрасний стильний дизайн, так що можна підібрати варіант, який ідеально впишеться в будь-який інтер'єр. За принципом дії сушки рушника можна розділити на три основні групи:

  • водяні,
  • електричні,
  • комбіновані.

Водяні сушки рушника

Даний тип сушки підключається безпосередньо до системи опалення, або до системи гарячого водопостачання з примусовою циркуляцією. Основна перевага водяних сушок рушника полягає в їх економічності. Однак в перервах між опалювальними сезонами водяні сушки, які підключені до системи опалення, перестають виконувати свою функцію. Це ж відноситься до сушки рушника, підключеної до системи водопостачання під час перебоїв подачі гарячої води.

Деякі моделі водяних сушок мають регулятор температури, хоча бюджетні варіанти, як правило, подібного позбавлені. Ще один недолік полягає в складності монтажу та необхідності відключати системи життєзабезпечення на час проведення монтажних робіт. Встановити водяну сушку для рушника своїми руками досить складно, крім того дана процедура вимагає чималих витрат часу та наявності певних навичок.

Електричні сушки рушника

На відміну від водяного типу, електричні сушки рушника не залежать від центральної системи опалення або водопостачання і за принципом роботи схожі з водонагрівачами. З економічної точки зору електричні сушки можуть бути як вигідними, в порівнянні з попереднім типом, так і навпаки. Це залежить, в першу чергу від того, чи потрібен вам обігрів ванної кімнати. Якщо необхідність в цьому відсутня, то сушки рушника електричного типу будуть включені тільки в певні моменти, таким чином, будуть більш економічні. Крім того, всі сушки рушника електричного типу обладнані вбудованим регулятором температури, що дуже зручно.

Установка електричної сушки рушника відбувається значно простіше, ніж установка інших типів. В більшості випадків можна обійтися перфоратором та декількома метрами електропроводу.