Найголовніше у виборі карнавального костюма - вирішити: в якому образі ваша дитина з'явиться на святі, ким вона хоче бути? Обов'язково обговоріть це з нею і ні в якому разі не приймайте рішення самостійно! Якщо дитина не знає, який вибрати спосіб, обговоріть персонажів його улюблених мультфільмів, казок, ігор. Так ви допоможете йому зробити вибір. Пам'ятайте: дитина повинна вибрати ідею костюма сам, адже на святі їй треба буде виступати і спілкуватися саме в цьому образі.

Придбати карнавальний костюм для вашої дитини ви можете на https://baby-kingdom.com.ua/ua/!

Коли вибір наряду зроблений, настає пора пошуку і покупки гарного карнавального костюма. Тут потрібно враховувати кілька критеріїв, і всі вони рівнозначно важливі:

1. Краса і оригінальність. Костюм повинен бути яскравим, помітним.

2. Зручність і комфорт. В костюмі дитині повинно бути зручно: бігати, стрибати, співати, танцювати, грати. Костюм не повинен обмежувати її рух.

3. Міцність і надійність. Ваша дитина буде активно рухатися, а тому обов'язково перевірте при покупці якість швів, як пришиті гудзики, застібки, якість блискавок, наскільки міцно тримаються елементи костюма (паєтки, стрази, стрічки, хутряні елементи і т.д.). Порваний костюм в розпал карнавалу може зруйнувати все чарівництво свята.

4. Якість матеріалу. Перше: в костюмі дитині не повинно бути жарко, а тому плюшеві і товсті флісові тканини не найкращий вибір. Друге: тканина повинна бути міцною, про це ми вже говорили.

5. Як костюм «сидить» на фігурі. Це важливо в першу чергу для дівчаток. Сукні із завищеною талією добре сидять і не сковують рух.

Вибирайте карнавальні костюми переважно з легких натуральних х/б тканин. Якщо ваша дитина вибрав образ ведмедика, зайчика або іншого «хутряного» звіра, не купуйте щільний хутряний комбінезон, можна просто прикрасити костюм хутряними елементами (вушка, хвостик, шматочки хутра, пришиті на сам костюм).

Для дітей старшого віку краще вибирати костюми з кількох предметів. Це дозволить створити найяскравіший образ, який ви зможете самі доповнити будь-якими аксесуарами.

Як вибрати костюм, якого немає в інших

Чи не найприємніший момент, коли ваша дитина зустрічає на святі персонажа в такому ж як у неї костюмі. Адже в світі не буває навіть двох однакових сніжинок.

І тут є два варіанти: зшити самостійно або докласти трохи фантазії і зробити куплений костюм унікальним і неповторним!

Додайте до костюму свої елементи: стрічки, стрази, бантики, сніжинки, зірочки, нашивки, вишивку ... Фантазуйте, творите. Робіть це разом з дитиною, нехай вона сама придумає нові елементи костюма, нехай щось зробить своїми руками. Повірте, це їй сподобається.