Швидка продажа квартири

Прийняти рішення про продаж квартири, змушують серйозні життєві проблеми. Коли рішення прийнято, хочеться продати нерухомість, як можна швидше. Через подорожчання квартир, на ринку нерухомості. Потенційні покупці, стали серйозніше ставитися до вибору житла і не поспішають розлучитися зі своїми грошима.

Основні моменти придбання квартири

Сьогодні попит на квартири, менше ніж пропозиція, а віддавати свої квартири за низькою ціною, бажаючих мало. Продати свою нерухомість, за гідні гроші і швидко, стає дуже складно. На ринку зараз безліч квартир, які чекають свого покупця, довгі місяці.

Основними причинами того, що квартиру довго не купують, можуть бути не зовсім правильні дії з боку продавця. Чи не правдоподібно завищена ціна, не грамотна організація процесу продажу, ігнорування послуг професіоналів, не привабливий зовнішній вигляд квартири або відсутність ремонту, все може служити відсутністю попиту. Потрібно постаратися вирішити всі ці проблеми.

Завищена ціна

Якщо ціна на квартиру, необгрунтовано висока, то таку нерухомість ніхто не купить. Продавці квартир намагаються обійтися мінімальними витратами і рідко запрошують професійних оцінювачів, орієнтуючись на аналогічні пропозиції при призначенні ціни. Якщо хтось продає квартиру дорого, чому наша повинна бути дешевше? Однак, вартість формується з безлічі факторів і квартири, розташовані практично по сусідству, можуть коштувати по-різному.

Об'єктивно оцінити квартиру - це перше, що потрібно зробити, приступаючи до продажу квартири. Без цього, можна дуже довго продавати нерухомість і потім, все одно доведеться знизити ціну.

Дорогий ремонт, вбудовані меблі та інші вишукування ремонту, практично не відображаються на ціні за квадратний метр, але господареві житла, зрозуміти це дуже важко. Покупець же бачить, перш за все, метраж, розташування і вартість, побачивши завищений цінник, він не буде навіть розглядати цю пропозицію і зовсім не зверне уваги, на стан квартири.

Не можна забувати про рекламу

Неможливо продати щось, не запропонувавши покупцям. Важливо, щоб про квартиру, яку продають, дізналося, якомога можна більше потенційних покупців. На рекламу доведеться витратити багато часу. Потрібно визначитися, які рекламні сервіси нас влаштовують, на що необхідно витратити гроші, а де можна рекламуватися безкоштовно. На допомогу приходять ресурси Інтернету, друковані видання та дошки оголошень. Реклама повинна виглядати привабливо, не відштовхувати і не шокувати. Чим більше буде оголошень на ринку, тим швидше куплять пропонований товар.

Реклама

Якщо, після розміщення реклами, квартира за кілька тижнів не знайшла свого покупця, треба міняти рекламний сервіс і шукати щось інше.

Укладення ексклюзивного договору

Якщо немає часу займатися продажем квартири, можна звернутися в ріелторську компанію. Краще вибрати одного, хорошого фахівця дорожче, ніж найняти кілька дешевих. Що б агент був максимально зацікавлений, бажано скласти з ним ексклюзивний договір підтверджує, що продажем квартири буде займатися тільки він. Жоден ріелтор не буде вкладати кошти в рекламу квартири, яку намагаються продати і інші агентства.

Поліпшення зовнішнього вигляду

Якщо район, в якому розташована нерухомість, залишає бажати кращого, не варто засмучуватися. Потрібно просто поліпшити її споживчі якості. Потрібно докласти трохи зусиль і зробити цукерку з не привабливого приміщення. Не варто робити капітальний ремонт, досить обійтися косметичним. Головне правильно розставити акценти і на квартиру знайдеться покупець. Приберіть зайві меблі, переклейте свіжі шпалери і пофарбуйте стелі. Квартира буде виглядати доглянуто і візуально стане здаватися більше. На покупців це справить найсприятливіше враження. Вибираючи з двох однакових квартир, покупець завжди вибере ту, яка здасться йому чистіше і більше, навіть якщо квартира без ремонту і заставлена старими меблями, знаходиться в кращому місці.

Торг - як мистецтво

Продати можна абсолютно все і швидко допоможе продати квартиру торг. Все має свою ціну і її обов'язково потрібно знати. Ціна квартири повинна бути реальна, не резонувати з аналогічними пропозиціями, інакше навіть самий майстерний торг виявиться безглуздим. Розміщуючи оголошення про продаж, можна злегка завищити ціну, але з позначкою, що торг доречний.

Свіжий ремонт додає привабливості, але не багато, так як покупець все одно хоче зробити все на свій смак. Не варто робити акцент на ремонт. При торзі потрібно звертати увагу покупця на всі плюси житла і уникати мінусів.

Якщо довго не можете продати квартиру, Перегляньте свої дії, зверніться до фахівців або спробуйте самі, тільки враховуючи всі вищесказані поради.