Працювати з ненадійним партнером по бізнесу це великий ризик для компанії. Сьогодні сервіс Вкурсі допоможе вам отримати всі необхідні дані для безпеки та розвитку вашого бізнесу, деталі здесь

Менеджери відповістимуть на всі ваші запитання та запропонують найбільш вигідні пропозиції стосовно вашим потребам. Сервіс надає безліч переваг та великі можливості, скористатись котрими можна лише тоді, коли ви пройдете дуже просту реєстрацію. Всього декілька кліків та сервіс у вашому розпорядженні. Ви зможете самостійно обрати тип пошуку: юридична особа або ж фізособа. 

Сервіс отримає інформацію з офіційних джерел:

  • ЄДР фізичних та юридичних осіб;

  • ЄДР відкритих судових рішень;

  • база оголошень з тематики банкрутства.

Інформація про суб'єкти господарської діяльності на сайті щодня оновлюється та розширюється. 

Основні переваги сервісу:

  • доступність;

  • простота та зручність використання;

  • надійність та достовірність розміщеної інформації. 

Ви зможете дізнатись всю необхідну інформацію по будь-якому підприємству. Коли була зареєстрована компанія, хто власник, чи було припинення діяльності, реорганізація, банкрутство, тощо.

Якщо ви обираєте партнерів по бізнесу, то віддавайте перевагу тим компаніям, котрі функціонують не один рік, та вже зарекомендували себе як надійне та якісне підприємство. 

Пам'ятайте що перевірку треба робити своєчасно. Наприклад перед укладанням договору або підписанням угод. Своєчасна перевірка контрагентів мінімізує усі ризики. 

На сервісі ви знайдете адресу компанії, повне найменування, дату реєстрації, місцезнаходження, відомості про органи управляння, розмір статусного капіталу, перелік засновників та ще багато важливої інформації, котра стане вам у нагоді.  

Своєчасна сплата податків вказує на дисциплінарну відповідальність контрагента. Звертайте увагу на судові розгляди. Саме вони вказують на наявність проблем с законом, котрі були у минулому, або ж існують сьогодні. Пам'ятайте, краще зв'язувати свій бізнес з контрагентами, котрі мають всі необхідні ліцензії та функціонують у рамках діючого законодавства. Ліцензія вказує визначенні терміни дії, юридичний дозвіл на профільну діяльність підприємства, компанії й дату закінчення терміну. Масштаби підприємства визначаються розміром статусного капіталу, котрий також можна продивитись на сервісі у будь-який зручний для вас час.