До 50% жінок можуть мати проблеми зі зміною кольору шкіри. Пігментні плями — це не що інше, як плями іншого кольору, ніж шкіра. Іноді вони не становлять великої проблеми, оскільки можуть проявлятися у вигляді чарівних веснянок. Однак іноді вони настільки великі, що чітко виділяються на шкірі й викликають дискомфорт і комплекси. Завітавши на сайт клініки Генезіс можна детальніше дізнатися про лазерне лікування пігментації, про ціну процедури, та записатися на прийом до лікаря.

Як утворюються зміни кольору?

Точна причина пігментації невідома. Найчастіше коричневі плями з'являються у людей, які інтенсивно використовували сонце. Варто пам'ятати, що кількість сонячної енергії з роками накопичується в шкірі. Засмага в дитинстві позначається на зовнішньому вигляді шкіри в зрілому віці. Ще одним чинником, що сприяє знебарвлення, є гормональні зміни, як фізіологічні (вагітність), так і викликані прийомом я протизаплідних таблеток. У свою чергу зміна кольору під очима і над верхньою губою може бути пов'язано із захворюваннями надниркових залоз, а також ароматизаторами (масло бергамота), консервантами, що містяться в косметиці, милі. Деякі зміни кольору зникають мимовільно, наприклад, після вагітності, інші залишаються протягом багатьох років.

Лікування знебарвлення шкіри

Якщо ми починаємо лікувати знебарвлення, першим елементом стратегії лікування повинно бути використання кремів з високими фільтрами (SPF 50), крім того, ви можете використовувати в домашніх умовах відбілюючи креми, доступні в аптеці. Колір знебарвлення залежить від кількості виробленого меланіну. Найчастіше вони з'являються у жінок. Тільки 10% чоловіків страждають цим захворюванням. Ще один фактор, що сприяє їх утворенню, — темніший колір шкіри.

Видалення знебарвлення за допомогою лазера

Оскільки знебарвлення відбувається на різній глибині шкіри, єдиний повністю ефективний метод — це лікування за допомогою лазера. Використання найсучаснішого обладнання дозволяє розщеплювати меланін в місці знебарвлення на більш дрібні частинки, які потім автоматично поглинаються організмом. Процедура зменшення знебарвлення за допомогою лазера дуже ефективна і дозволяє усунути більшу частину знебарвлення. Однак слід пам'ятати, що це тільки усунення наслідків знебарвлення, а не їх причин.

Лазери дозволяють досягти сенсаційних естетичних ефектів лікування без ризику ускладнень. У порівнянні з іншими методами, доступними на ринку, цей пристрій значно скорочує час повернення до повної функціональності. Це розумне рішення для видалення судинних та пігментних змін.

Які протипоказання до процедури видалення плям?

 • ретіноідна терапія (місцева і загальна);
 • фотосенсібілізірующі трави (звіробій, календула, хвощ);
 • фотосенсібілізірующі препарати (антибіотики, стероїди);
 • рак шкіри;
 • фотодерматоз;
 • шкірні запалення;
 • засмагла шкіра, використання автозасмаги або кремів для автозагара;
 • недавні пілінги;
 • цукровий діабет;
 • захворювання сполучної тканини;
 • вагітність;
 • зниження імунітету організму.