За часів наших батьків та бабусь оклеювання шпалер було популярною практикою. З приходом 21 століття вони зникли у тіні, поступившись місцем класичним фарбам. Однак протягом останніх років шпалери почали повертатися і цього разу в абсолютно новій, ексклюзивній версії! Які типи шпалер можна знайти на ринку, де найкраще шпалери купити та які переваги зробили шпалери модними?

Звідки береться зростаюча популярність шпалер?

Не можна заперечувати, що переважна більшість людей вибирає настінні шпалери головним чином через їх зовнішній вигляд. Однак це не єдина їх перевага. Найважливіші з них включають:

  • Багато способів розташування - шпалери не потрібно класти на всі 4 стіни. Ви можете обмежитися лише однією або прикрасити лише поглиблення. Ефект набагато розкішніший, ніж від фарби.
  • Довговічність - якісні шпалери прослужать довгі роки і все ще виглядають чудово. Особливо водонепроникні шпалери, які можна акуратно вимити вологою тканиною, якщо вони брудні.
  • Різноманітні візерунки - це можуть бути абстрактні візерунки або цілі графічні зображення. Кожен знайде щось для себе. Барвисті шпалери особливо подобаються дітям.

Величезний вибір сучасних шпалер можна знайти в пропозиції магазину Leoceramika, який також пропонує своїм клієнтам онлайн-розпродажі. Купуючи шпалери, потрібно звертати увагу не тільки на їх зовнішній вигляд, але й на якість. Не варто купувати товари, які можуть спокусити вас надзвичайно низькими цінами, але через кілька років вам доведеться їх замінити.

Які шпалери вибрати?

Зважаючи на те, що на ринку з’являється все більше типів шпалер, їх можна розділити на такі категорії:

  • Класичні шпалери - всі стандартні візерунки та кольори. Класичні шпалери можуть бути виготовлені з різних матеріалів, наприклад вінілу, флісу або паперу.
  • 3D шпалери - спеціально побудовані візерунки, завдяки яким поверхня стіни здається тривимірною. Популярно декорувати ними частини стін або поглиблення.
  • Фотошпалери - різноманітна графіка, перенесена у великий формат. Це може бути одинарна картина або цілий набір, який перетворить кімнату в екзотичний ліс.
  • Настінні наклейки - ідеально підходять для людей, які вирішили пофарбувати стіни фарбою, але хотіли б якось оживити інтер’єр. Вони дуже часто застряють в дитячих кімнатах.

Кожен повинен підбирати шпалери індивідуально, щоб вони відповідали стилю квартири та смакам домочадців. Оклеювання стін шпалерами - набагато краще рішення, ніж звичайні нудні фарби.