Пластикові вікна вважаються одним із найпоширеніших видів скління. Якісні склопакети здатні забезпечити сприятливий мікроклімат у будь-якому приміщенні, незалежно від сезону і кліматичних умов. Саме такі вікна можна придбати в компанії "Стандарт Вікна", яка вже впродовж багатьох років є одним із головних постачальників металопластикових вікон у Києві та інших регіонах країни.

Чим відрізняються наші пластикові вікна?

"Стандарт Вікна" пропонує не лише встановлення склопакетів, ми займаємось їхнім виготовленням. У нашому розпорядженні виробництво повного циклу і устаткування останнього покоління. У виготовленні продукції беруть участь досвідчені фахівці, які стежать, щоб вироби відповідали встановленим стандартам. Завдяки такому підходу клієнти отримують якісний продукт без націнки посередників.

Наші пластикові вікна наділені наступними якостями:

  • Герметичністю. Фірмова фурнітура та ущільнювачі забезпечують повну герметичність. З такими ПВХ-вікнами у будинку ніколи не буде протягів або вологи від опадів.
  • Тепло- і звукоізоляцією. Завдяки наявності камер, склопакети значно скорочують втрати тепла, що позитивно позначається на температурі в приміщенні, тим самим дозволяючи заощадити на оплаті комунальних послуг.
  • Довговічністю. Вироби з ПВХ стійкі до будь-якої негативної дії довкілля, тому їх термін служби досягає 40 років.
  • Екологічністю. Матеріал виготовлення не несе ніякої небезпеки здоров'ю проживаючих у помешканні.

Асортимент представлений широким вибором виробів на одну або декілька камер. Фахівці на замовлення виготовляють вікна будь-якого розміру і форми.

Як зробити замовлення в "Стандарт Вікна"?

Ми працюємо для вас без вихідних. При цьому замовлення можна зробити безпосередньо у відділенні компанії в м. Київ за адресою вул. Б. Хмельницького 16-22, офіс 306 з 8:00 до 19:00. Або за номерами телефонів, вказаними на сайті з 8:00 до 23:00. Своїм клієнтам ми надаємо безкоштовну консультацію і проведення замірів. При цьому після зняття мірок фахівець відразу озвучить суму монтажу.

Виготовлення пластикових вікон займає від одного робочого дня, залежно від об'єму замовлення. Приємним бонусом для клієнтів стане можливість оплати вартості в розстрочку протягом 24 місяців без необхідності внесення першого внеску. Графік внесення платежів і щомісячна сума оплати розраховується для кожного клієнта індивідуально.