Стрічки світлодіодні в даний час є одним з найбільш популярних рішень, які використовують в різних типах освітлення. Їх використовують для освітлення будинків та квартир, садів і автомобілів. Сьогодні пропонують безліч моделей і конфігурацій стрічок різних кольорів. ЛЕД стрічка гнучка, її навіть можна розрізати звичайними ножицями. У них самоклеющаяся основа, тому нам не потрібен додатковий клей для їх кріплення.

Що потрібно враховувати при виборі ЛЕД стрічки?

Світлодіодні стрічки можна розділити, серед іншого, за типом використовуваних світлодіодів, їх щільності або кольором світла. Стрічки мають різну споживану потужність, різні класи герметичності та різну довжину, хоча стандарт зазвичай становить 5 метрів. При виборі стрічки найбільшу увагу приділяємо параметрам і якості освітлення. Також варто звернути увагу на те, чи правильно сертифікована стрічка. Дешевші та неякісні стрічки мають менший термін служби, а яскравість світла знижується відносно швидко.

Підганяємо світлодіодні стрічки до місця, де хочемо їх використовувати. Від того місця залежить, яка яскравість світлодіодів нас буде цікавити, яка у стрічки повинна бути герметичність і чи потрібно буде використовувати алюмінієвий профіль. Світлодіодні стрічки можна використовувати в місцях, які складно висвітлити лампами або галогенами. Ми часто піклуємося про м'яке освітлення. Ми із задоволенням використовуємо стрічки для підсвічування меблів, полиць, сходів і стель. Стрічки з відповідною щільністю можна використовувати навіть в приміщеннях з підвищеною вологістю, наприклад, у ванних кімнатах.

Точкові світлодіоди та довжина стрічки

Освітлення світлодіодними стрічками найкраще виглядає, коли сама смуга прихована. Тоді ви побачите лінію тонкого світу, а не точкові світлодіоди. Якщо немає можливості приховати планку, можна використовувати алюмінієві світлодіодні профілі. Вони відмінно підходять для підсвічування сходів, стільниць та меблів. Їх слід використовувати на відкритому повітрі, оскільки в цьому випадку установка буде захищена від механічних пошкоджень. Для початку знімемо мірки в тому місці, де ми будемо її використовувати. Як правило, більшість стрічок продається в рулонах по 5 метрів, але ми також можемо знайти на ринку довші версії, що є хорошим рішенням, наприклад, при висвітленні ніш біля стелі. Пам'ятайте, що ми можемо поєднати кілька відрізків стрічок різного кольору, але ми повинні дотримуватися рекомендацій виробника щодо довжини відрізка.