Відсутність зубів суттєво впливає на самооцінку пацієнта і його сприйняття серед інших людей. Однак не варто загострювати увагу на питаннях зору, краще звернути увагу на проблеми зі здоров'ям, які можуть виникнути в разі порожнього проміжку між зубами. Це може привести до рецесії ясен, зміщення зубів або навіть серйозних проблем з щелепою, включаючи подразнення і запалення. На щастя, стоматологія за посиланням https://symmetrica.ua/implantatsiya/, з кожним роком динамічно розвивається, надаючи, сучасні процедури імплантології!

Що таке імплантологія?

Імплантологія, на відміну від пародонтологии — це область стоматології, яка займається виготовленням НЕ протезів, а їх імплантатів. Тому найчастіше мова йде про пломбування одного або декількох відсутніх зубів, але не розташованих поруч один з одним. У імплантології також важливо, щоб вона забезпечувала довговічність використовуваного методу лікування. Таким чином, зубні імплантати на постійно вставляються в місце відсутнього зуба, а процес остеоінтеграції дозволяє тілу адаптувати штучний компонент. Йдеться про зчеплення живої кісткової тканини з титаном або іншим матеріалом.

Що таке імплант?

Імплант іноді плутають із зубною коронкою, яка також є його частиною, або з винирами і зубними протезами. Цей продукт принципово відрізняється від усіх згаданих. По-перше, імплант - це спеціальний титановий гвинт, який після імплантації в місце, де немає зуба, з'єднується з тканинами і замінює корінь зуба. Далі на імплант встановлюється порцеляновий або керамічна коронка. Його колір і форма завжди найближче відповідають іншим зубам, завдяки чому кінцевий ефект дуже природний.

Консультації імплантолога

Перед кожною процедурою установки імплантату — ми говоримо про корінь з титану — ви повинні пройти ряд підготовчих процесів. Важливо визначити здоров'я ротової порожнини і вилікувати всі захворювання в ній. Також важливий анамнез загального стану пацієнта. Іноді у цього виду лікування є протипоказання. Прикладом може служити активний пародонтит або навіть недостатній рівень цукру в крові. Однак, якщо стан здоров'я дозволяє претендувати на процедуру, заздалегідь проводяться професійні діагностичні заходи. До них відносяться, серед іншого, комп'ютерна томографія - 3D-рентген. Якщо вас цікавить цей інноваційний метод, варто звернутися, зокрема, до інноваційного центру symmetrica.ua. Багато пацієнтів звертаються в цей офіс за допомогою, в тому числі і з менш складними стоматологічними проблемами. Йдеться про видалення карієсу, піскоструминної очищенні або пломбування зубів.