Наречена в день свого весілля повинна виглядати та відчувати себе фантастично. Ось чому вибір правильної весільної сукні так важливий. Весільний салон «Щастя» пропонує вам весільну сукню, про яку ви мрієте!

Білий колір - це завжди офіційно

Вибір кольору весільної сукні може здатися очевидним - більшість наречених у цей особливий день не акцентують увагу на екстравагантності та з’являються біля вівтаря в класичній білій сукні. Однак, сукні в ніжно-білих відтінках також дуже популярні. Таким чином, ви можете підкреслити колір волосся або колір обличчя нареченої. Сукні кремового кольору дуже популярні, але останнім часом ви також можете зустріти сукні срібного кольору в тренді. Цікавим рішенням є також сукні, що складаються з безлічі шарів фатину, деякі з яких, наприклад, рожеві.

Здійсніть свою мрію

Найпопулярнішими є два фасони весільних суконь - русалка та принцеса. Русалка - це сукня, яка охоплює тіло нареченої аж до середини стегон, і закінчується подовженою спідницею у вигляді шлейфу. Принцеса - це сукня, вузька до бюста і талії, а від талії донизу дуже широка, часто багато прикрашена, що складається з безлічі шарів фатину, або мережива. Сукня-принцеса може приховати недоліки вашої фігури, тоді як сукня-русалка чудово виділить прекрасне тіло нареченої. На додаток до цих двох популярних видів суконь, у нас також є сукні дуже витончені та тонкі. Крій весільної сукні в першу чергу повинен відповідати фігурі нареченої - варто скористатися порадою мами або надійного друга. Ви також можете скористатися професійними порадами консультантів у салоні.

Головне - правильно підігнана

Весільна сукня повинна ідеально сидіти на нареченій. Вона повинна не бути надто вузькою - у великих емоціях, що супроводжують весілля, щільний корсет сукні може змусити вас залишитися без повітря. Звичайно, відповідна довжина сукні також дуже важлива - вона повинна вимірюватися взуттям, яке ви плануєте одягнути в день весілля. Сукня повинна бути підібрана під вашу фігуру, щоб вона не обмежувала ваших рухів.

Аксесуари замість фати

До недавнього часу фата була практично обов'язковим елементом вбрання нареченої. Тим не менш, фата часто виявляється непрактичною, переважна більшість із них охоплює весільні зачіски. Тому все більше жінок відмовляються від неї та приймають рішення про більш ніжні прикраси для волосся та аксесуари, завдання яких - підкреслити характер та унікальність весільного укладання.